Core Activation in Twinflames/İkizalevler’de Özün Aktive Olması

İkizalev olarak doğsak da, ikizalev olmak için bir süreçten geçmemiz gerekir. İkizalevimizle ilk karşılaştığımız an başlayan bu süreç şu anda tüm hızıyla devam etmektedir. Önümüzdeki aylarda, ikizalevlerde görülen en önemli unsur olan aktivasyonun maskülen enerji tarafından açığa çıkarılması ve gerçekleştirilmesi söz konusudur.

Bu olguyu özel bir yetenek ile doğan bir çocuğa benzetebiliriz. Bu özel yeteneğini çocuk büyüdüğünde keşfetmeye başlar, bunu bizim ikizalev kavramı ile tanıştığımız zaman diye yorumlayabiliriz. Sonra da bu yeteneğini tam olarak kullanmaya başlar ve artık o olur. Bu da bizim öz aktivasyonu dediğimiz kavram ile eşleştirilebilir.

Bunun doğru ve eksiksiz bir şekilde gerçekleşebilmesi için özdeki enerjinizde kalmanız yeterlidir. İkizaleviniz sizin yaydığınız öz enerjiye çekilecektir. Böylelikle sizin kim olduğunuzu ruhani anlamda tanımlayabilecektir. Bunun olması için hiçbir müdahalede bulunmamanız şarttır.

Belirli bir ikizalev üzerine yoğunlaşmış kişileri önümüzdeki aylarda büyük sürprizler bekliyor olacak. Uzun zamandır anlatmaya çalıştığımız tüm kavramlarla karşılaşmak ve onları doğru karşılamak sizi bekliyor.

Özle ilgili önceki yazılardan bir link verelim. https://ikizalev.blog/2017/05/

Sevgilerimizle

2 Yorum

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s