6.6 Kapısı ve Zaman Birleşmeleri

Merhaba Sevgili İkizalevler;

Bayram olmasına rağmen ikizalev hep üretiyor ve bu konuda da oldukça cömert davranıyor. Şu anki enerjiler geriye ve başa dönüşleri de beraberinde getiriyor. Bunun bir amacı da aslında zaman dilimlerini ortak bir noktada birleştirerek, geçmişte oluşmuş olan boşlukları doldurmak.

Örneğin kişilikte meydana gelen ve bizi yaşamımızda ilerleyen dönemlerde rahatsız eden birtakım olgularda yeni oluşumlar var. Bir nevi geriye dönük tamirat var yani. Bunun sebebi aslında orijinal olana geri dönüş ve oradan hareketle asıl olana ulaşmaktan geçiyor.

Bunun dışında geçmişte hatıralarınızda olan olumsuz birtakım olayları olumluya çevirme ve ordan başlayarak iyileşme sürecine giriş de olacak. Farkındalığınızı çok yüksek tutmanızda olayları olduğu gibi kabul etmenizde yarar var.

Geçmişte gittiğiniz, hatırladığınız veya hatırlamadığınız yerler, şehirler, dükkanlar, kafeler, tarihi eserler tekrar sizin ziyaretinize açılacak ve o zamanlar ile bu zaman arasında bir köprü kurulacak, bu kurulan köprüden de şifa ve farkındalık geçecek. Böylelikle halihazırdaki enerji amacına ulaşacaktır

Bu süreci başarı ile geçenler ikizalevlerin yükseliş sürecine hazır olacak ve karakterlerindeki zayıflıkları ve travmaları iyileştirmiş olacaklar. O zamanlara ve geçmişe geri dönüş etkisi bu şekilde bir süre daha devam edecek. Bu zamanları iyi değerlendirmeniz dileğiyle.

Sevgilerimle

Burcu