İkiz Alevler ve Boyutlar

Hep konuşup duruyoruz 3üncü boyut, dördüncü boyut, hatta beşinci boyut diye, acaba bu kavramların ikiz alev yolculuğunuzdaki yeri nedir bundan biraz bahsetmek isterim.

Genel olarak bir arayış içinde olmanız ve aslında kendiniz keşfetmek için bu yolda olmanız bu kavramlarına yönelmenize sebep olabilir.

3. boyut dediğimiz boyut, dünya düzlemi ve egomuzu simgeler, 4. boyut astral seyahatler ve rüyalarla ilişkilidir, 5. boyut ise kozmik dünya ve yüksek benliğimizle ilişkilidir. 5. boyutun üzerinde de boyutlar vardır fakat bunları bu yazımda açıklamayacağım.

3. boyutta isek ikiz alev ilişkimizde ayrılık, kavuşma, almak, vermek, nefret, sevgi gibi kavramlar vardır. Kıskançlık yapmak ve öç almaya çalışmak da bu alana ait duygulardandır. Neredeyse yüzde 70iniz bu alanda sıkışmış durumda bundan dolayı da arzu ettiğiniz sonuçlar gecikmeli geliyor.

4.boyutta astral seyahatler yapanlar ve rüyalarını yorumlayarak hayatlarına devam edenler var. Farkındalık dereceleri gene dünyevi boyutun üstünde olsa bile eğer kötü rüyalar da görüyorlarsa burada bir boyut atlamaktan söz edilmesi mümkün değildir. Birtakım zevk veren maddeler kullanan kişiler de aşağı yukarı bu boyutlara çıkabilir, daha da yukarı değil. Ama buralardan 3b ye düşerken yerin dibinden geçerek yükselirler. Bu da yapılan yolculuğu işlevsiz kılar.

5.boyuta geçtiğimizde ise yüksek benliğimizle iletişim kurarız. Yanlış(bu bir 3. veya 4.boyut terimidir). 5.boyuta geçtiğimizde yüksek benliğimiz üçüncü boyuta inerek tüm bedenlerimize yerleşir. Biz onla iletişim kurmayız, o oluruz. Buraya gelmek de o kadar kolay bir iş değildir. Bu aşamaya gelmeden de ikiz alev kavuşması ve birlemesinden bahsetmek mümkün olmaz. Yüksek benliğinizi üçüncü boyuta topraklamak için de 3. çakramız önemlidir. Buradan kozmik bedenlere açılmak için de 4. çakramız.

Biz terapilerimizde ve meditasyonlarımızda sizi yavaş yavaş bu yüksek boyutlara taşıyoruz. Konferanslarımızda da bu farkındalığı size kazandırmak istiyoruz. Bizimle çıktığınız bu yolda yükselmek tek rotanız. Bunun dışında bir rotayı biz de kabul etmiyoruz. 5. Boyuta geçiş için de tüm donanımı size şahsen sunuyoruz.

Acaba nasıl yapsak da bir anda hepinizi 5. boyuta geçirsek diye düşünmüyor değiliz. Ama bazı bedenlerin bu enerjiyi eski yapı ile karşılaması demek, bir türlü uyumlanamayan sancılı bir süreç demek. Yüksek benlik bedene yerleşemediğinde daha kötü sonuçlar veriyor. Bu yüzden bu tarz terapileri de size önermiyoruz.

Yani biri size gelip de sizi yüksek benliğinize bağlayacağını söylerse sakın bunu denemeyin. Bu bir üçüncü boyut bakış açısıdır ve sizi hiçkimse 5.boyuttaki yüksek benliğinize bağlayamaz. Ama enerjinizi kullanmak için kendine hizmet eden varlıklara bağlayabilir. Bu konuda dikkatli olmalısınız.

Yüksek benliğiniz sizin özünüzdedir, burası ile bağlantı kurup bunu bir var oluş şekli haline getirmek yerine, kanallıkla ve rehberlikle uğraşıyorsanız ikiz alevinize kavuşamazsınız. Yüksek benliğinizle sadece siz iletişime geçebilirsiniz ve sadece siz onu bu dünya boyutuna indirebilirsiniz. Bir başkası sizin için bunu yapamaz.

İkiz alevimle evlenicem diye tutturan birinin beşinci boyuttaki koşulsuz sevgi ile karşılaştığını düşünün. Bir daha evlilikten söz etmek yerine, yaşadığına ve var olduğuna şükür ettiğini zaman zaman görür gibi oluyoruz.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: