İkizalevler ve boyutlar arası geçiş

İkiz alevler 5.boyut üzerinden çalışır, beşinci boyutta bir olan oluşumlarının 3.boyuta indirgenmesi ile ikiz alevler dünya üzerinde beden bulur. Bu da genelde özel ve evrensel bir amaca hizmet eder. Bu amaçlar evlenip cocuk yapmak veya para kazanmak gibi dünyevi görevler değildir. İkiz alevler daha yüksek şuralardaki bir amaca hizmet ederler.

Siz 3.boyuttaki farkındalığını geliştirdikçe ve enerji bedeninizi eğittikçe daha yüksek boyutlara doğru geçiş yaparsınız. Yükseliş ve açılan çakra sonsuzdur. İnsan bedenindeki bilinç ve öz bu anlamda eşsiz bir uyum içinde çalışır. Evrenden bile daha büyük bir sistemi ve mekanizmayı insan kendi içinde barındırır.

Hepimiz sevgiden yaratıldık ama bu sevgiyi anlama, yorumlama ve gerçekleştirme şeklimiz farklı ve kendine hastır. Bu durumda ikiz alevlerin süreçlerinde beraber yükselmeleri ve beraber kontratlarına uygun şekilde hareket etmeleri esastır. İkiz alevler boyut değiştirdikçe ilişkinin şeklinin de farklılaşması doğaldır.

Bazen ikiz aleviniz sizin gibi boyut atlayamayabilir. Bundan dolayı şu andan itibaren 3d de kalan ikizlerin süreci tamamlamaları ancak bir mucize ile gerçekleşir. Peki daha üst boyutlara doğru ilerleyen ikiz alev çiftinin günahı ne? Onlar neden yalnız kalsınlar ve diğerinin başarısızlıklarını üstlensinler.

Evrenin sisteminde enerji anlamında böyle bir açık yoktur. Belki fiziksel anlamda bir uzvumuzu kessek yerine gelmeyebilir (doğada vardır) ama ikiz alevimiz kontratına aykırı davrandı ise tahliye edilir ve yerine sizinle üst boyutlara gelebilecek biri verilir. Her boyutun da bir ikiz alev enerjisi olabilir. Siz partnerinizle o boyutta var olamıyorsanız başka bir boyuttan (6b ve üzeri) bir partner gelerek sizi yukarı çekebilir.

İkiz alev alanında kontrat esastır. Bu kontrata çok güvenip de “o zaten benim” diyorsanız bu bir 3.boyut görüşüdür. Her şeyin sizin baktığınız bir yüzü bir de tepeden görünüşü vardır. Kontratınızı iyi bilmeniz gerekir çünkü ilerlerken burada nerede neyi yapıp neyi yapamayacağınız. Nerde durup nerde haklarınızı savunmanız gerektiği, neyin yasak neyin ise kabul edilebilir olduğu buna bağlıdır.

İkiz alevler bir misyon için burdadır. Bu misyona engel olmak isteyen kimselere bundan sonra sistem izin vermeyecektir.

Sevgilerimle

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: