Önemli….

Bu aşağıda okuyacağınız yazı bir alıntıdır…

Duygusal dünyadaki beden dışı bilinçli deneyimler, yalnızca duygusal bedenin çakraları tamamen aktif olduğunda mümkündür ve zihinsel dünyadaki deneyimler ancak zihinsel bedenin çakraları tamamen aktif olduğunda mümkündür. İlkel insanlar için bilinçli beden dışı deneyimler mümkün değildir, çünkü monadları, duygusal dünyayı nesnel olarak algılayamayan fiziksel atomda (1: 7) merkezlenmiştir. Çakraların hepsi aktif olmadığından, diğer tüm gelişim aşamalarındaki insanlar teorik olarak COBE’leri deneyimleyemezler. Gelişmiş insanlar, COBE’lerinde yalnızca duygusal dünyayı (2: 1–2: 6) deneyimleyebilirler. Hümanist insanlar duygusal dünyayı ve zihinsel dünyayı deneyimleyebilir (3: 1–3: 4). Aydınlanmış insanlar duygusal dünyayı, zihinsel dünyayı ve nedensel dünyayı (3: 5–3: 7) vücutlarından ayrılmaksızın veya bırakmadan yaşayabilirler. Duygusal dünyada tamamen bilinçli olmak, fiziksel olmayan dünyalar hakkında bilgi edinmek ya da “ölü” ile iletişim kurmak için medyumluktan çok daha güvenilirdir. Ancak uygulayıcılar, duygusal dünyanın aldatıcı doğasını asla unutmamalı ve gerçek değeri olan herhangi bir şey öğrenmenin mümkün olmadığını hatırlamalıdır. COBE’lerin nasıl başlatılacağını öğrenmek isteyenler için çeşitli kitaplar ve CD’ler bulunmaktadır, ancak muazzam miktarda bir özveri gerekir ve çoğu başarısız olur. Tekniği öğrenmeyi düşünen herkes, amaçlarını ciddiye almalıdır; çünkü zaman ve çaba, bilinç düzeylerini aktif olarak geliştirerek daha iyi bir şekilde kullanılabilir. Bilinçli vücut dışı deneyimler ketamin ve DMT gibi ilaçlarla veya ayahuasca gibi bitki özleriyle indüklenebilir. Beyindeki nörotransmitter reseptörlerini bloke ederek çalışırlar; bu, kişinin fiziksel bedende çalışmasını geçici olarak önler ve beden dışı bir deneyimi tetikler.
Duygusal veya zihinsel dünyalardan bilgi edinmenin herhangi bir yönteminde olduğu gibi, kendi önyargılı inanç ve düşüncelerinizin “gördüklerinizi” etkileme olasılığı yüksektir. Ayrıca, başkalarının yanlış düşüncelerinin ve yanlış inançlarının tezahürleriyle karşılaşmanız da olasıdır.
………………………………………………..


Bundan dolayı enerji protokollerimiz gereği kendi yüksek benliği dışında varlıkla veya varlıklarla iletişim kuran, dünya dışı varlık olduğunu iddia eden, medyumluk yapan, kanallık yapan, enerji aktarımı yapan ve fal bakan veya baktıran kişileri çalışmalarımıza alamıyoruz.


Bu kişiler için günlük temizliği öneririm ve kendi yüksek benliklerine bağlanmak yerine düşük enerjili 4d varlıklardan yardım alanlara da acil şifalar dilerim.
Bu platform yüksek bilinç ve bilgi platformudur. Burada öğrenci olmak bir ayrıcalıktır. Öğretmen olmak için de bu platformda en az 7 yıl geçirmeniz gerekir.


Sevgilerimizle

Reklam

“Önemli….” için 2 yorum

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: