Misyon Eşi / Mission Field Mate

Bazen ikizalevimiz süreç içinde uyanmaz ve yükselemez. Uyanmak demek burada monad bilincinden asıl yaşam amacını harekete geçirmek demektir. İkizalevinizle Aynı monad(ilkizRM) e bağlı olduğunuzu düşünürsek, misyon için size gene aynı monada bağlı başka bir ruh gönderilir.

Misyona başlamak ikizalevinizi geri getireceği gibi çünkü ruh kontratlarında bu şekildedir, başlamamak da bu kontratı bitirerek geçersiz kılar. Misyona başlayan ikizalev bireyi kendi original ikizalevine ve misyona karşı sorumludur, bu sorumluluk çift taraflıdır. İkiziniz misyona gelmez ise genelde başka bir ikiz mutlaka gelecektir.

Burada hangisi ikizimiz diye düşünmeniz doğaldır. Bu durumda birlik bilincine geçmemiş olduğunuz anlaşılır. Bu açığı kapatmak için bu konuda daha çok okumalı ve çalışmalısınız. Bağlı olduğunuz monad ın dünya üzerindeki asıl amacı sizin kismetiniz, bu amaca ulaşmamak için koyduğunuz engeller kaderinizdir.

Misyon ile ilgili konferansımızı 3. kez çekeceğiz ve size yeni enerjilerle değişen bilgileri aktaracağız. Konferans paketimizde 33 tane konferans bulunmaktadır. İkizalevlik bir erdemdir, bu erdem bilgi ile olur. Monad bilincindeki kişiler doğmak, eğitim almak, evlenmek, sağlıklı olmak, ölmek için dünyaya gelmezler. Dünyaya monadlarına ait olan bilgiyi çıpalamak, en derindeki özlerine ait olan bilgiyi kullanmak ve monad bilincinden gelen misyonu ve hayat amacını gerçekleştirmek için gelirler.

Bu amacı gerçekleştirmek sadece sizin elinizde.

Sevgilerimle

Monad terimi için link https://cdeniz.com/sozluk/monad/

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s