Hieros Gamos Sistemi

Hieros Gamos Kutsal Evlilik Şablonu

Hieros Gamos Sistemi, doğrudan kişinin içsel enerjisinden gelen öz titreşim ile iletişim kurmaya ve yaşamdaki ilahi misyonu ve amacını bulma bilincini sağlayan Yüksek Duyusal Algı nın aktivasyonu anlamına gelir. Benim sizlerle çalışma yöntemim ve size aktardığım bilgilerin tümü de bu şekilde oluşmuştur.

Ben tüm meditasyonlarimda sadece kendi içsel enerjimden gelen bilgi ve zihin sesiyle bağlantı kurarım. Bu kozmik bir enerji olarak kendini 1b 2b ve 3b nin zihinsel alt katmanlarinda kendini gosterir. Bunu yapabilmeniz için negatif egodan tamamen arınmış olmaniz şarttır. Aksi taktirde işlemez.

Size bu blogdan sunduğum tüm öğreti bu anlamda eşsizdir. Siz de benim gibi olmak ve yaşam amacınızı gerçeklestirir duruma gelmek istiyorsanız, yani misyona başlamak istiyorsaniz, icsel enerji özünüzü ve yaşamdaki amacınızı bir birey olarak tanıma konusunda tam bir netlik kazandiginizda, iç denge geri döner ve iç huzur ve uyumu içeren bir huşu durumuna izin verir.

Hieros Gamos Sistemi’nin uygulaması ve gelişimsel kullanımıyla, “Enerjitik Öz Ustalık” ilkelerine dayanan bir temel geliştirilebilir ve kişinin kişisel enerjileri üzerinde kişisel egemenlik ve sorumluluk talep edilebilir. Sonuç olarak, kişi yaşam gücü potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için odaklanma ve dikkatin etkin ve zararsız bir şekilde yönlendirilmesinde tam anlamıyla bilinebilir.

Bunun dışında ise kendini yüksek bilincin engin denizine açarak gerekli olan bilgi ve donanımı dışsal kaynaklardan değil de buradan elde edebilir. Gerçek yükseliş, Gerçek bilgelik ve gerçek ruhanilik bu şekilde olur… Siz karşınıza çıkan her vakayı özünüzden gelen enerji ile çözebiliyorsanız burada bir keramet vardır. Aksi takdirde varlık olarak 3b da güç gösterisi yapmak marifet değildir.

Bu bilinçte ve farkındalıkta iseniz, negatif egonuzdan tamamen aradığınızı düşünüyorsanız ve bir ikizalev olarak misyona başlamak istiyorsanız bana ulaşın gerekli bilgiyi ve yöntemleri size elimden geldiğince aktaracağım.