Organik ve İnorganik enerjiler

Gezegene ve insanlığa etki eden enerjik kuvvetler sistemi içerisinde, mimaride organik veya inorganik, doğal veya doğal olmayan enerjilere sahibiz. Organik ve doğal enerji ve mimarisi, doğayla uyumlu, dolayısıyla Evrensel Doğal Yasalara uyumlu olan kuvvetler dengesi olarak tanımlanmaktadır. İnorganik ve doğal olmayan enerji, Evrensel Doğal Yasalara uygun olmayan enerjileri çoğaltmak veya üretmek için yapay bir yapı olarak bulunan enerji olarak tanımlanmaktadır. İnorganik enerjiler, doğal yasaların yerine geçen kuvvetleri kopyalayan yapay sistemler tarafından üretilir ve sonuçta dengeye getirilmezse ölüm, hastalık ve yıkım getirir. Bir insan, başkaları üzerindeki etkisini dışa doğru yönlendirerek ve kontrol ederek kişisel kazanç için diğer enerjileri ve kaynakları manipüle etmeyi seçtiğinde, bu “yapay ve inorganik” olarak tanımlanır. Bu kişi, temsil ettiği şeyin tam tersini temsil ederek başkalarını sömürmek için bu enerjiyi üretir. Bu, doğal enerji yasalarına göre inorganiktir.

Kuş, doğal haliyle, yaratılışın doğal planına cevap verdiği için köpek gibi davranmaz. Kuş sentetik kimyasallara (inorganik) maruz kalırsa, cinsi orijinal planından hızla bozacak ve muhtemelen yok olmalarına neden olacak inorganik hastalık durumlarına dönüşecektir.

Başka bir örnekte – Negatif bir doğa dışı varlık, insana zihin kontrolü ile “implant” yerleştirir ve bilinçli farkındalığı veya rızası olmadan düşüncelerini manipüle ederse, bu doğal yasaların ihlalidir. Kullanılan “implant” yapaydır ve kişiye organik değildir. Organik olmadığı için, kişide hizipler yaratan hastalık, acı veya büyük travmalara neden olabilir. Bir insanın öz-farkındalığını bloke ettiği şemalar ne kadar fazlaysa, o kadar fazla parçalanmış olur. Bir insanın ruhsal kaynak (organik) ışığının akışını kesen ve engelleyen tüm müdahale ve manipülasyonlar, Doğal Yasalara aykırıdır. Devam eden doğal yasaların ihlali, genetik bozulma, fiziksel ve zihinsel hastalık ve düzeltilmediği takdirde türlerin neslinin tükenmesine yol açar.

Bir kişi enerji imzalarını gözlemlemeyi ve ayırt etmeyi öğrendiğinde, bağlantı kurduğunuz enerjinin ya da mimarinin enerjik ve fiziksel kişiliğiniz için organik veya inorganik olup olmadığını bilmek isteyeceksiniz. Amacınız organik manevi enerjilerinizin doğal kişiliğinize tamamen yerleştirilmesine izin veren bir alan yaratmak için “tüm inorganik enerjileri ve onların mimarisini” bedeninize engel olmaktan çıkarmaktır. İnorganik enerjilerin kaldırılması, birinin iç çekirdeğinin doğal yapısının, kişinin ruhsal-enerji bedenleriyle birleşmesinin temeli olmasını sağlayacaktır.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: