Derin Yapılanmalar

Gerçekten de çok derinden temizlendiğimiz, ruhumuzun derinliklerine inerek oradaki bakir yerleri aydınlatmaya çalıştığımız, belki yeni bir oluşum için sağlam bir temel aradığımız bir noktaya doğru ilerliyoruz.

20 yıllık ve 10 yıllık karmik döngülerin bitişi de bu döneme eşlik ediyor. Kendinizi 20 yıl önce yaptığınız bir şeyi yaparken veya 10 yıldır görmediğiniz biri ile tesadüfen karşılaşırken bulursanız şaşırmayın.

Çok derinden işleyen temizlik enerjisinin üçüncü boyuta bir yansıması olarak bu tip olayları yaşayabilirsiniz. Kollektifte biriktirdiğimiz negatif karmanın da açığa vurumu var bu süreçte. Buradan galip çıkmak için karşınıza gelen talihsizleri bile bir fırsata dönüştürmeniz esastır.

Her zaman siz kazanabilirsiniz

Unutmayın,

Sevgilerimle

Reklam

“Derin Yapılanmalar” için 9 yorum

 1. Merhaba, daha ayrıntılı bilgi vermeniz mümkün mü? Benzer olaylar ve aynı acı içinde olduğumu düşünüyorum. Acıyı hissederek, ağlayarak, vs mi arınıyoruz? Yoksa dikkati başka yere verip acıyı görmemezlikten mi gelmek lazım? 20 yıl önce kendimi epey paraladığım bir durumdan şimdi arınmak için acının içinden mi geçmeliyim yoksa tepkimi değiştirip acıyı görmezden mi gelmeliyim?

  Beğen

  1. Bunu ancak siz bilebilirsiniz. Sorumluluk size ait… şunu da eklemeliyim görmezden geldiğiniz herşeyle de yüzleşeceksiniz

   Beğen

   1. Acı verici ama o kadar da acı verici olmayan bir şey üzerine sanki dünya başıma yıkılmış gibi ağlıyorum, yarım saat sonra birden sanki hiçbir şey olmamış gibi tuhaf bir huzur ve hayat devam ediyor 🙂 Hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadığım için doğru yapıp yapmadığımı merak ediyorum. Çünkü ağlama geldiğinde yoğunlaşıp ağlamamı arttırıyorum. Bu esnada frekansımı düşürüp düşürmediğimi de merak ediyorum . Yani ağlayıp arınayım derken daha fazla acıklı olayı kendime çekiyor olabilir miyim? Arınma bu mu emin değilim, ondan sormak istedim :).

    Beğen

   2. Anlamanıza sevindim. Ağlamayı durdurabileceginizi mı düşünüyorsunuz? Acı bedeninizi ne kadar tanıyorsunuz?

    Beğen

 2. Umarım vaktinizi almıyorumdur, ama son haftalarda hep bu konuyu düşünürken yazınıza denk gelince iletişime geçmek istedim. Evet ağlamayı durdurabiliyorum. Daha doğrusu şöyle belirteyim; daha önce ağlama geldiği an durdururdum zaten. Ya da o an bir kaç damla yaş gelirdi, ama hemen şartları değiştirirdim. 20 yıl önce major depresyon geçirmiştim, o zaman bile pek ağladığımı hatırlamıyorum. Ama söylediğiniz gibi yine benzer konular 🙂 Çok şaşırdım 20 sene önce de aynı hislerle aynı acıları ve olayları yaşıyordum.
  Kendimi tutmamam gerektiğini öğrendiğimden beri tutmuyorum, hatta acıyı arttırıp temizlemeye çalıştım. Ama bu sefer de günde 50 defa ağlama geliyor :))) Ya da sürekli ağlayacağım duygusal şeyler yaşıyorum. Sonsuza kadar temizlenmeyecekmiş gibi hissettiğim için acaba yanlış mı yapıyorum, ben mi frekansımı düşürüp acı olayları çekiyorum diye merak ettim.

  Beğen

  1. Melis hanım bence 20 yıl önce aglamadiklarinizi agliyorsunuz bence aynen devam edin temizlenene kadar. Yas tutmak adlı yazıyı okuyun. Sevgiler

   Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: