Monad Bilincine Ulaşmak ve Misyon Entegrasyonu / Reaching Monad consciousness and Mission integration

Monad bilincine ulaşamamış kişilere biz “uyuyor” diyoruz. Bunun önemli bir sebebi var, tabikide uyur gezersiniz demek istemiyoruz, yada aymamış demek istemiyoruz, aslına bakarsanız ruhunuz aydınlanmamış da demek istemiyoruz. Önemli bir detaydan bahsediyoruz.

Bazı kişiler dünyaya uyanmış olarak gelirler. Çünkü monad bilincine erişmiş ve dünya üzerindeki amaçlarını ve misyonlarını bilerek gelirler. Bu kişiler kim olduklarını, ne yapmak için burada olduklarını, nasıl bir enerji yaydıklarını bilirler. Diğer uyuyan kişiler ise reenkarnasyon süreçlerinin bir aşamasında “uyumuş” ve gene “uyuyarak” dünyada bedenlenmiştir. Burada uyumak kelimesi “bilincinin kapalı” olduğu manasına gelir.

Bilinci kapalı olarak yükselen bu kişiler, gene bilinci kapalı olarak geri gelirler ve kısır döngüyü tekrarlarlar. Bilincinin açık olması demek, gerçeği bilmek anlamak ve görmek demektir. Bilincin açık olması demek farkındalık ve içsel doğruluk ile monad bilincine yükselmek demektir. Bilinçli olmak demek misyonunu bilmek demektir. Yaşam amacını bilen insan bu yöne doğru evrimleşir ve dünyadaki sürecini başarı ile tamamlar. Uyuyan insan ise kaybolur… kim olduğunu ne olduğunu ne için burada olduğunu bilmez ve bu süreci tamamlayamaz.

Bu tip kişiler bu dünya düzlemindeki karmik hayatlarını sürdürürler ve bu evrimleşme sürecinden mezun olmazlar. Sürekli dünyada bedenlenerek karmalarını temizlemeye çalışır, ruhlarını bu kısır döngüden kurtarmaya çalışırlar. Bazıları o kadar kötü durumdadır ki bedenlenmeyi bile bırakmış artık tamamen vazgeçmiş olabilirler ve o şekilde arafta kalırlar. Oysa insanın evriminde bu dünyadaki işlerini bitirmek ve evrimleşerek monad bilincine ulaşmak vardır.

Özel bir çalışma ile “yüksek benliği” ile entegre olmuş bireyleri bu alana kısa süreliğine ulaştırabilecek ve bilgi almalarını sağlayabilecek özel bir yöntemle hayat amaçlarına ışık tutuyoruz. Siz de benim misyonum ne diyorsanız, bunu birinin size söylemesi yerine kendiniz görmek ister misiniz? O zaman özel çalışma isteğinizi seans kayıt formuna doldurun ve size vereceğimiz gün ve saatte orada olun.

Reenkarnasyon ve Regresyon konularını merak eden arkadaşlarımız online kurslar bölümünü inceleyebilirler. Kurs ses kayıtlı ve online olarak verilmektedir. Başlama zamanı yoktur, açıktır.

Sevgilerimle

1 Yorum

  1. Merhabalar, Şifremi hatırlamıyorum.Yollarmısınız? iPhone’umdan gönderildi

    Beğen

Yorumlar kapalı.