Bir başka “Goodsoul” Günü

Bir başka Goodsoul günü başladı…

Günaydın…

Hayatınızın bir sonraki seviyesine doğru giden bir başka Goodsoul günü başladı …

Neden? Çünkü yaratılışımız gereği yaşam yolculuğunuzda bir ruh olarak yükselmeniz çok önemlidir. Bunu farketmemiş olsanız da veya çok fazla dikkat etmeseniz bile, birliğin var oluş şekline doğru sürekli olarak yükseliriz. Yaratma, büyüme, evrim ve varoluş kanunu budur.

Bu yükseliş sayesinde, daha fazla bilgi edinir ve bilinç düzeyimizi yükseltiriz. Bilincimiz arttıkça, frekansımız da yükselir. İnsanoğlu olarak, Tanrı’nın kendi sureti ile yarattığı bir aynası gibiyiz.

Bugün kendiniz ve başkaları için ne yaptınız? Yaratıyor musunuz, hizmet ediyor musunuz, yardım ediyor musunuz? Bunlar herkesin her gün kendine sorması gereken sorular. Bununla birlikte, bir yaşamda tek bir beden değiliz, rutinleri yapıyor ve önemsiz şeylerle uğraşıyor, aynı zamanda hayatta kalmaya çalışıyor da değiliz.

Bizler dünya üzerinde insan olma deneyime sahip kozmik varlıklarız, Tanrı’nın kendisinin bu gezegendeki en değerli açıklamasıyız.

Yükseliş yolunuzun bir sonraki seviyesine hoş geldiniz. “Goodsoul” gününe de hoş geldiniz. Şimdiye kadar olanlardan daha fazlasının olduğunu size hatırlatmak için her zaman burada olacağız.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s