İKİZALEVLERDE DEĞİŞİM BAŞLIYOR

İkizalevlerde büyük değişim

Eğer bir durum uzun zamandır yeteri kadar büyümeye uğramıyor ve gelişemiyorsa değişmesi esastır. Bu değişim de ikizalevler için geldi çattı. Uzun zamandır acı çeken ve üzerine düşen görevleri eksiksiz olarak yerine getiren ilahi feminenin artık yüzü gülecek. Fakat evren bazen “hayır” diyor size sessizce bekle ve biz senin ne istediğini daha iyi biliyoruz. İşte bu da geçmişte kovaladığınız ama bir türlü sonuca ve birleşmeye varamayan ikizalev ilişkileri için geçerli. Hayır bu kadar yeter daha fazla çabanın bir manası yok, olmayacak.

Olmayacak çünkü sizi daha iyi anlayan ve daha hassas davranabilen birileri hayatınıza girecek. Olmayacak çünkü sınavlardan geçmiş ve sınavlardan kalmış iki ayrı insan aynı sınıfta okuyamaz, olmayacak çünkü ruh kontratınıza uygun davranılmadı ve ona uyulmadı. Olmayacak çünkü daha iyisi olacak. Siz de kendinizi sevmediğiniz o halden çıkıp daha mutlu, huzurlu, sakin ve hassas olacaksınız. Daha iyi bir insan olacaksınız ve savunma modunda olmanıza gerek kalmayacak.

Kısa maddelere koyarsak şöyle diyebilirz.

5+ ila 8+ yıldır ikizalev birleşmesine kavuşamamış

Ruh Kontratına aykırı davranılmış

Sadık kalınmamış ve başka enerjilerle karışmış

Maddesel boyuttaki ruhani amacınıza ulaşmanız engellenmiş

İse

Size de bir başkası gönderilecek, bu birlik(monad) yapınızdan gelen kişi gerçek ikiziniz olacaktır.

Bu yeni değişimin sonbaharla gelmesi bir tesadüf değil diye düşünüyorum. Bu konuda acele etmeyin, birşeyi başlatın ama bekleyin. Akışta olmayı unutmayın ve kalbinizle hareket edin, korkularınızla değil.

Sevgilerimle

Reklam

One thought on “İKİZALEVLERDE DEĞİŞİM BAŞLIYOR”

  1. Umut oldunuz 🙏🏻

    iOS için Outlook uygulamasını edinin
    ________________________________

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: