İkiz alevinize oturup bekleyerek kavuşamazsınız

Genelde ilahi feminenin düştüğü yanılgı, oturup bekleyerek ve kavuşmanın bir gün olacağını umarak ikizalev sürecini atlatmaya çalışmasıdır. Buradaki cümlede büyük bir eksiklik vardır. Bu da kendiniz üzerinde çalışmanız gerektiği gerçeği.

Çoğu uyanmış ilahi feminen bunu kabul etmez. Onda kusur var, ben neden kendimi düzelteyim, üzerinde çalışması gereken kişi o diye düşünür ve bu şekilde yıllarca olduğu yerde dönüp durur. Evren onu defalarca farklı yöntemlerle uyarsa da o içine dönüp bakmama konusunda ısrarlıdır.

Siz de böyle iseniz en azından bu sitedeki meditasyonları her gün yapmanızı öneririm. Bunlar size çok iyi gelecektir. Ben bu konuda daha da iddialıyım diyenler varsa üyelik paketlerimizden alabilirler. İkiz alev ilişkisi yabana atılmayacak bir durumdur ve ancak konusunda uzman biri size yardım edebilir.

İlahi plan dahilinde ben hiç bir şey yapmadan da kavuşurum ikizime diye düşünenler olabilir. Bu kesinlikle bir yanılsamadır. Evde oturup ikizinizi 24 saat düşünerek ona kavuşamazsınız. Bu ilahi planın bir parçası bile değildir. Kendinizi merkezinize almalı ve başkalarına yardım etmek yerine içinize dönüp neyi değiştirmeniz gerektiğini bulmalısınız.

İçinizde şifalanmayı bekleyen femineni, dışarı yöneltilmiş bir enerji ile iyileştiremezsiniz. İçinize dönmeli ve geçmişten ders alarak ilerlemelisiniz. İkiz alev kavuşması oturup bekleyenlere değil, azimle çalışanlara gelecektir. 21 günlük kursun meyvelerini alan birçok danışanım var. Bu bir tesadüf değildir.

Bu sürece daha iyi bir insan olmak için girdiniz. En iyinizi bulun ve onunla önce kendinizi sevin. Yanında kendinizi sevdiğiniz biri ile mi olmayı tercih edersiniz, yoksa sizi sizden çıkaran ve olmadık davranışlar sergilemenize neden olan biriyle mi? Dışarıda aradığınız sevgi acaba içinizde olabilir mi?

Yıllardır süreç içinde biriktirdiğiniz o muhteşem sevgiyi öncelikle kendinize vermeniz dileğiyle.

Şemsin de dediği gibi…Alev mi sizi yakacak, yoksa siz mi alevi…

Sevgilerimle

2 Yorum

  1. Aramızdaki bağların kuvvetlendiğini daha canlı ve gerçek gibi olan rüyalarımdan ve hayallerimden anlıyorum.Ve mutluyum hep sevinç doluyum.Ve onu da böyle görmek beni heyecanlandırıyor.Ama birden aklıma geliyor ve ne yapacağımı bilmediğim yoğun heyecan ve sevinç hissediyorum.Aniden bedenim ürperiyor.Bazen oluyor ders çalışmak bile sıkıcı geliyor.Dağılıp gidiyorum.Sıklıkla eş zamanlılıklara rastlıyorum.Bu süreçte ne yapmalıyım?

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s