Kavuşma bir bitiş değil başlangıçtır

Çoğunuz ikiz alev sürecinde büyük zorluklar çektiği için kavuşmanın bir bitiş olduğunu düşünür. İkiz alev süreçlerinin nihayetine erdiğini sanar. Tam tersi, ikiz alev süreçlerinin daha yeni başaladığının şoku ile uyanacaklardır. Çünkü kavuşma bir başlangıç, tam uyuma geçme hali bir bitiştir.

Sadece tek bir danışanım kavuşmadan sonra da ikiz alev ilişkisinin zorlu süreçlerinin olabileceğini, benim görevimin ise kavuşma anından sonra bitmediğini kavrayabilmiştir. Ben ise hepinizin kavuşup, ikiz alev dinamiği içerisinde ilişkinizi mükemmel şekilde sürdürürken misyonunuza da odaklanacak zamanı ve enerjiyi bulduğunuz günü bekliyorum.

İkiz alevlikte kişiler değil, kavuşma, birleşme ve tam uyum haline geçiş esastır. Bunun olması için de birkaç ayda birkaç yıl, birkaç yılda yirmi yıl ruhani anlamda ilerlemek gerekir. Bu konuda rehberiniz olduğum için şanslıyım. Zorlanmadan bu süreci atlatacağınıza eminim.

Herkes ikiz alev değildir. Herkes ikiz alev olmasa da ikiz alev dinamiği içeren bir ilişki ve yüksek ruh bağı durumu yaşayabilir. İkiz alev olmak sorumluluk isteyen bir görevdir de. Topluma örnek olmak kolay değildir. Bunu layiki ile yapacağınıza eminim.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: