Eril ve Dişi Enerji Dengesi

Tüm evrenin yaratılışındaki temel madde varlıkla yokluğun etkileşime geçmesinden türemiştir. Buradan da mutlak geceyi gündüzü, ayı güneşi ve eril ile dişiyi yaratmıştır. Zaten varoluştan beri dengede olan bu unsurları kendi içimizde nasıl dengeleyeceğiz buna bakalım.

Her insanın içerisinde, cinsiyetinden bağımsız olmak koşulu ile eril ve dişi enerji mevcuttur. Yaratımdan ve özden gelen bu parçanız sizin hayatta dengeli bir şekilde ilerlemenizi sağlar.

Çok düşüncede kalırsak yaşama sevinci ile olan bağımızı kaybedebilir ve kalbimizin sesini dinlemeyi unutabiliriz. Çok da duygularımıza önem verirsek, her duygu değişimde farklı bir davranış göstereceğimizden hayatımız içinden çıkılmaz karmaşık bir hal alabilir. Önemli olan bunun dengesini kurabilmektir.

Bu denge de sadece bilinç ve farkındalıkla kurulabilir.

İkizalev ilişkilerinde ve yüksek ruh bağlarında karşınızdaki kişinin sizin eril tarafınızı size geri yansıttığını keşfetmeyi unutmayın. Ve yaralı bir femineniniz varsa onu karşılama şekilleriniz de buna göre farklılık gösterecektir. Yada tam tersi:)) Olasılıklar sonsuzdur. Önemli olan tam dengede kalarak eril ve dişi tarafımızın aynı anda bir karar almasını sağlamaktır.

İkizaleviniz sizin aynanızdır. Bu aynaya bakmayı reddettiğiniz ve kaçtığınız sürece hiçbir kavuşum olmayacaktır.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: