Derin bir sevgi…

İkiz alevinize karşı duyduğunuz sevgi çok derindir. Bu derinliği kelimelerle anlatmak mümkün değil.

Onun iyi ve huzurlu olması sizin için büyük önem taşır. Onu kıramaz, onun hakkında kötü düşünemezsiniz. İlahi aşkın bir ifadesi olarak her bakışını anlar ve kabul edersiniz.

Vazgeçmek konusuna gelince, ikiz aleviniz için her şeyden ve herkesten vazgeçebilirsiniz, hatta kendinizden bile ama o anda “ikiz aleviniz ise bu kişi” imdadınıza yetişir, çünkü o da sizin için kendinden vazgeçmiştir. Bu da gerçek aşkın temelini oluşturur.

Sonsuza kadar beraber olmak yerine sonsuza kadar aşık kalmayı seçersiniz. O sizindir artık siz de onun, daha fazlasını istemeniz gerekmez. İlahi aşka adım atmak onu aynı zamanda keşfetmek demektir. Bu size her an yetecektir.

İkiz Aleviniz ile bir başlangıç yapmak, bir an tanrıya ulaşmak gibidir. Bu bir ömür boyunca hiç bitmez, o tatlı his hep sizinle kalır ve hatırladıkça da hep orada olacaktır. Bir parçanız değildir artık ikiz aleviniz, o sizsinizdir.

Gerçek ikizaleviniz gerçeği size gösteren kişidir. İlizyondan ve beklentiden tamamen çıkarsınız. O sizdir, siz de o, ayrılık yoktur ve hiç olmamıştır, hiç de olmayacaktır.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: