Gölge Taraf Projeksiyonları / Shadow Projections

Öncelikle yazıma başlamadan kısa bir not olarak belirtmek gereği duydum, 11.11’den itibaren üyelik sistemi ile ikiz alev ve manevi konularda yardımcı olmaktayım çünkü bu içinde olduğunuz ciddi durum sizin bir soruyla, bir kitapla, bir telefon görüşmesi ile veya birkaç seansla halledebileceğiniz bir şey değildir. Özveri ile çalışmayı gerektirir. Eğer böyle bir kalbiniz yoksa benim vaktimi boşuna almayın lütfen.

Goodsoul şu an tatildedir ve tatilde olduğumuz halde önceden özenle sizler için yazdığım yazılar sırayla yayımlanacaktır. Yazılar çıkıyor diye tatil planında bir değişiklik olduğunu düşünmeyin ve mümkünse mesaj atmayın çünkü yurt dışında olacağım.

Bugünkü konu çok önemli bir konu. Bu aralar sıkça yaşayabilirsiniz bunu… Bu konuyla ilgili daha önce bir yazım olmuştu fakat bu yazımda mevzuyu daha da derinleştirmeyi düşündüm. Bu sizin konuyu anlamanız açısından büyük önem taşıyor.

Her birimizin bir gölge tarafı vardır. Çünkü aydınlık ve ışığa tabi olan herşey gölge bir tarafa da sahiptir, bazen aydınlık ne kadar güçlü ise gölge taraf da o kadar güçlüdür. İkiz alev birleşme süreci bu gölge tarafların temizlenmesinden başka bir şey değildir.

Gölge taraf projeksiyonları, neden projeksiyon dedik çünkü karşınızdaki ikiziniz size gölge tarafınızı yansıtır da ondan, bunu iki türlü yapabilir, etkileşim yoluyla veya direk olarak. Yol veya yöntem her ne olursa olsun ilişkinizde kötü giden bir şey varsa bu gölge taraflarınızdan kaynaklanır.

Bunu temizlemeye başlamak için konunun ne olduğuna farkındalıkla bakmalısınız. Örneğin sizin yaralı femineninizi yansıtan karşınızdaki kişi terk edilmekten korkuyor olabilir, bunun için size onu terketmeniz için fırsatlar sunar veya kendisi terk eder. Bu durumda yapacağınız şey içinize dönüp yaralı femineninizi iyileştirmeye başlamak yani kendi üzerinizde çalışmaya başlamaktır.

Hayatınız sizin yarattığınız bir şey ise, yani içeriden dışarı doğru yaşıyorsanız (internal) ikiz alev sürecinde çalışarak ve zorlanarak ilerleyebilirsiniz. Ama eğer hayat size olan bir şeyse ve üzerinde hiç kontrolünüz yoksa vay halinize, o zaman yerinizde sayıp durursunuz. Kendinize acıyıp, şikayet edip, yıllarca sürünürsünüz ve işin içinden çıkamazsınız. Hayatı dıştan içe yaşıyorsanız (external) ikiz alev sürecini atlatmanız mümkün değildir.

Hayatı nasıl yaşadığını benim değil sizin sadece sizin değiştirebileceğiniz bir şeydir. Bu konuda size yardımcı olmam sadece eğitimle olabilir, buradaki dönüşümü yapacak olan kişiler gene sizsiniz. İkizinize kavuşacak olan kişi sizsiniz, ikizinizi bulacak olan kişi de sizsiniz. Benim görevim sizler için sadece süreci hızlandıran materyaller üretmektir.

Gölge projeksiyonlar, taraflardan biri karmik bir ilişkiyi yada herhangi başka birini veya bir kişi bile olmasa dahi karmik bir durumu kurgular vasıtası ile sizinle tanıştırdığında başlar. Siz onun karmasını bile kendi içinizde sizinmiş gibi hissederek, hatta karmik eşi varsa onu bile hissederek ilerliyor olabilirsiniz. Bunu içinizde “siz” dönüştürüyor olabilirsiniz. Bu çok komplex bir yapıdır, ruhun bir olmasından kaynaklı bu durumları sadece seanlarımda yüz yüze açıklıyorum.

Yapılması gereken hiçbir aksiyon almadan beklemektir, gölge taraf projeksiyonları perdede oynar siz de izlersiniz ve biter. Ama izlerken arada mesaj atıyor, ikizinize saldırıyorsanız vay halinize o tam bir karmik sarmala dönüşür, ve bu ikiz alev ruh bağına zarar verinceye kadar sürebilir. Bazı karmik ikiz ilişkilerinde bu durum çok olur. Bu karmik ikiz ile gölge taraf temizlenmeden gerçek ikizinize de kavuşmanız neredeyse imkansızdır.

Bundan dolayı içinde olduğunuz ilişkinin karmik mi, sahte mi, katalist mi, pre-twin mi olmasının hiçbir önemi yoktur. Bu bilgi size ikiziniz olarak gelir çünkü süreci atlatmak için sadece bu bilgiye ihtiyacınız vardır. Gerisi sadece çalışmak çalışmak ve çalışmaktır. Evde oturup bekleyerek ikiz alevinize kavuşamazsınız. Tek bir seansla da ikiz alevinize kavuşamazsınız. Kendi üzerinizde itina ile ve çok derin bir farkındalıkla çalışmalısınız.

Öğrendim o ikizim değilmiş bundan ayrılayım da ikizimi arayayım deme şansınız da malesef yoktur. Bu süreç sizin kontrolünüzde değildir. Bu kısım da en çok zorlandığınız kısmı sanırım. Kontrolün sizde olmaması…

Gölge taraf projeksiyonları ciddiye alınması gereken bir konudur. Bu durum “Polarite” yaratır ve bu da kavuşmanızı engeller. İkiz alev kavuşmasında konferansımda anlattığım gibi gölge taraf neredeyse hiç kalmamıştır ve dolayısıyla eril ve dişi enerji tam bir uyum içerisindedir.

Sözlerime son verirken, gölge taraf projeksiyonları olur olmaz dışarıdan bir kaynağa hemen saldırmayın, içinizde bunun ne olduğunu içsel bir süreç işleterek çözün ve sonrasında eğer bir şeyi merak ettiyseniz dışarıda arayın. Sorunun cevabını size başkası yada ben veremem, sadece bunu siz bilebilirsiniz.

Enerji protokollerimizi hatırlatmak adına goodsoul’un kendi sitesinde linkini tekrar aşağıya koyuyorum. Kurallara uymanızı rica ediyorum.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: