İkizalev enerji beden birleşmeleri

İkizalev enerji beden birleşmeleri daha önceki yazılarımdan da anlaşılacağı üzere üst çakralardan başlar yani ilk üç çakramız önce aktive olur.

Taç çakra, üçüncü göz ve boğaz çakramız dan birleşmeye başlarız. İkiz alev süreciniz ne zaman başlarsa başlasın, gerçek ikizinizle karşılaştığınızda bu sürece de girmiş olursunuz.

Eğer ani baş ağrıları, geçmeyen sinüs akıntıları ve boğazınızda tahriş veya gıdıklanma hissi varsa, siz de ikiz alev birleşme sürecine girmiş olabilirsiniz. Beden birleşmeleri için, birleşme ve kavuşma meditasyonlarını ve ayrıca çakra meditasyonlarını yapabilirsiniz.

Bu dönem içerisinde rahat olup dinlenmeniz sizin için en iyisi olacaktır. Enerjiler yoğun gelirse ormanda yürüyüşler öneririm.

Bu arada hemen not edelim bu geri alınamayan bir süreçtir yani dönüşü yoktur.

Sevgilerimle

6 Yorum

  1. Burcu hanım aylardır sürekli yutkunuyorum, yutkunarak nefes alıyorum. Bunun sebebinin birleşme süreci olabileceği aklıma gelmemişti. Bu durum çok zorluyor beni nefes alırken😊
    Peki birleşmede hangi aşamada olduğuma dair bilgi verir mi bu bitmeyen sinüs akıntısı? Yani boğaz çakrama özel bir durum mu bu mesela? Ben geçen yıl ağustos ayında (10 ay önce) auramı bir cihazda görmüştüm. Sağ veya sol alt tarafımdan kırmızı bir girinti enerji vardı. Ve o zamanlar birleşme aşamasında olduğumu anlamıştım. Şimdi ise bu boğaz akıntısı var.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s