İkiz ilişkilerinde farklı yaklaşımlar

İkizalev sürecine giren kişiler genelde ikizalevleri ile yola başlamazlar, bu bir ikiz ruh, katalist ikiz veya sizin uyanmanıza neden olacak herhangi bir ruh bağı olabilir. Bazı uyanan feminenler ikizlerini beklerken başka ilahi maskülenleri de uyandırırlar.

Yani bu ikizalev sürecine sürekli lineer veya siyah beyaz bakmak mümkün değildir. Genelde temayül bu olsa da ve bu süreçte bu olgu sizi çok zorlasa da devam etmek için aşırı bir istek duyduğunuzu biliyorum. Hele ikiziniz kim bilmek istiyorsunuz bunu da anlayışla karşılıyorum.

İkizalev core dediğimiz öze ulaştıktan sonra tanıyabileceğiniz birisidir. Yani ikizaleviniz hayatınızda olsun veya onunla hiç karşılaşmamış olun bu farketmez çünkü core dediğimiz ve aşağıdaki konferansta bahsettiğim öze ulaşmadan ikizalevinizle bir ikizalev ilişkisi yaşamanız mümkün olmaz.

İkizalevler ile ilgili ayrılık hikayeleri ya böyle başlamadan biten ikizler veya aslında ikizalev olamayan ikizruhlar için söylenmiş hikayelerdir. İkizruhlarda karmanın çözümlenmesi sürecinde başarısız olan çiftler ayrılırlar. İkizalevlerde fiziksel ayrılık diye bir kavram yoktur, onlar hep beraberlerdir.

İkizalev sürecinde odaklanmanızı istediğim şey karşınızdaki kişinin kim veya neyiniz olup olmaması değil, kendinizdir. Onun neyiniz olduğunu bilmeniz size kontrol imkanı sağlayacak gibi düşünseniz de buna imkan yoktur. Bu süreci kendi bilincinizle kontrol edemezsiniz. Kalbine söz geçirmeye çalışan kadınların düştüğü durumlara düşmenizi istemem.

Çeşitli ruh bağlarını açıkladığım konferansıma bedelini ödeyerek ulaşabilirsiniz. Bilgi için info@goodsoul.net

Tüm ruh bağlarının Tanımı…

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: