Monad ikizi ile birleşme

Monad ikizi ile birleşme sadece kendi monadına ulaşabilmiş yüksek ruhlar için geçerli bir kavramdır. Bunun için yüksek benliğinizin ve enkarne olurken ruhunuzun tüm parçalarının bedeninize tamamen entegre olmuş olması ve aktive olmuş olması gerekir.

Bu olursa mutlaka anlarsınız, yani olmuş mudur diye bana soruyorsanız mutlaka olmamıştır. Olsa anlardınız.

Monad’ımızın bölünmüş parçaları vardır, bunlara karmik monad’lar deniyor, bu bizim monad’ımızın Phantom alanına ayrılan bir parçası. Bu gerçekte ölü bir alan ve burada kendimizin parçaları olan yerler var ve bu durumda monadınızın bir kısmı karanlık bir alanda duruyor demektir.

Şimdiye kadar yaşadıkları ilişkiler ve gölge taraf yansıtmaları ile bu alanlardan toplanmış ruh parçaları ile iletişime geçmiş kişiler, monadlarının karmik taraflarını bitirmişlerdir, dolayısıyla monadik karmik partnerlerle karşılaşmış, ikizalev birleşmesi yaşayarak monadının karanlık yüzü ile tanışmış ve bunu monadın ve kendisinin bütününe katmıştır. Bu da monad ikizi ile birleşmeyi olası kılar.

Yani monadınız tamamlandığında monadik ikiziniz ile birleştirilirsiniz bu sizin kurtuluşunuzun ve özgürlüğünüzün bir parçasıdır. Bu birleşmenin ilginç olduğunu, başka bir frekans çalışmasının yapıldığını söylemek istiyorum. Bu çok farklı bir his yaratacaktır çünkü bu monadik ikizlerin tümünün yeniden birleşmesinin de bir parçasıdır. İlginç olan, bunu yüksek boyutlarda yaşadığım halde 3d de yaşıyor olmam.

Siz de bu tarz bir birleşme içinde iseniz monadınızın sonsuz kozmik ve galaktik tarafları ile de iletişime geçmiş olmalısınız. Bu yüksek birleşme seviyeleri size monad misyonunuzu ve toplu misyonları da beraberinde getirecektir. Bol şans diliyorum…

Şansa çok inanmayanlar için ay sonunda sunacağım 2020 meditasyon paketini alarak yolunuza devam edebilirsiniz.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: