İkizalev bağını temiz tutmak

İkizalev ruh bağını temiz tutmak birleşme aşamasına giren tüm ikizler için elzemdir. Burada temiz tutmaktan kastedilen şeyi açıklamak bana düşüyor… Bu konular sizin yabancı olduğunuz birtakım unsurları içeriyor…bu unsurlar ise ikizalev ruh bağını ilişki olmaktan ayıran özellikler ve bundan dolayı da çok önemli. Bunların biri dahi içinizde varsa bunu hiç dile getirmeseniz bile ikizalev kavuşması yaşamanız mümkün olmaz.

1- Bu bağdan herhangi bir beklenti içinde iseniz. Öyle değil mi ya günümüzün ilişkileri hep çıkar üzerine kuruluyor oysa bu bağda çıkar olduğu anda bağ kirlenmeye başlıyor… sadece çıkar da değil nedense türk kadınları karşısındakinin düşüncelerini sormadan onun hakkında sürekli kararlar veriyor.

2- Herhangi bir gizli ajandanız varsa. Bununla biz şurada yaşarız…bana bu imkanları sağlar… bu olsa daha iyi olur öteki şöyleydi gibi çıkarımlar ilişkinizi kirletecektir. Maddi çıkarlar söz konusu ise hiç başlamayacaktır bile. Derinleşmeden biten ikizalev ilişkilerinde buna rastladım.

3- Geleceği düşünerek ilerlemek… hep bir sonraki adımın hatta bir sonraki cümlenin ne olduğunu düşünerek konuşmak veya davranmak. Gelecekte nerede ve nasıl bir ilişki içinde olacağınızı kurgulayıp şimdiki zamanı ona göre şekillendirmeye çalışmak.

4- Kontrolcülük, ikizalev bağını siz kontrol edemezsiniz, o bağı bitiremez veya başlatamazsınız. O bağı istediğiniz kalıba sokamaz veya etiketleyemezsiniz. İkizalevim diye bile etiketleyemezsiniz. Karşınızdaki ikizinizi sizin ilişki kalıplarınıza da uyduramazsınız.

Bütün bunlar ilişkinize zarar verecek ve bunları yaptığınız taktirde bağı sürekli onarmak zorunda kalacaksınız. Bir zaman sonra da birleşme gelmediğinde bağ sona erecek. Şimdiye kadar yukarıdaki konularda bolca test edildiniz. Bu testi geçtiğinizi düşünüyor musunuz?

Reklam

“İkizalev bağını temiz tutmak” için 12 yorum

 1. Çok doğru… Hakikaten koşulsuz sevgi ve hatta öncesinde saygı gerekiyor.. Yoksa bu durumdan çıkmak mümkün olmayacak… Çok güzel bir yazı.. Teşekkürler

  Liked by 1 kişi

 2. İkiz alev bağının astrolojik göstergeleri var mıdır acaba.. yaptığımız uygulamalarda ya da sizşn yaptığınız okumalarda kesin olarak bu ilişki ikiz alevdir ya da değildir demek mümkün mü yoksa bu kislinin kendi kalbinin vereceği cevap mi… bir başkasını seçen erkek ikizakev olabilir mi… yani kadersel olarak bazı sorumluluklardan dolayı ayrılık olabilir mi çok soru sordum galiba..🙈

  iPhone’umdan gönderildi

  Beğen

  1. Astrolojik olarak bazı açılar olsa da kesin birşey söyleyemiyor asteoloji çünkü sadece dünya bedenlenmemiz üzerine kurulu bir bağ değildir. Dizimde ben core energy okuması yaparak bağı söylüyorum gerisi sizin elinizde. Evet ikizaleviniz karmik eşini seçebilir bu da onu ikizalevlikten düşürür çünkü titreşimi düşük bir enerjiye ayarlanır size asıl ikiziniz verilir.

   Beğen

 3. peki ikiz alevlerden biri spirituel uyanisi gerceklestirmis ise digeri bunu bir turlu beceremiyor ve yardim kabul etmiyorsa ve korktugu icin de suan benden ayriysa ben napayim ya artik ne sabir kaldi nede derman

  Beğen

  1. Ancak odağınızı karşınızdaki kişiden kendinize doğru çekerek bu evreyi geçebilirsiniz… bu hemen hemen her ikizalevin başına geliyor. Kendiniz üzerinde çalışmalı ve meditasyonları yapmalısınız… özellikle maskülen enerji meditasyonu birleşme ve kavuşma meditasyonunu öneririm. İkizalevinizi siz düzeltemezsiniz

   Beğen

 4. görmek için aynı ortamda bulunmaya çalışmak “chase” sayılır mı? Sadece görmek için

  Beğen

 5. Şöyle 1 yıldır karşılaşmıyorduk. Aramızda itme çekme olayından iki hafta sonra ansızın karşıma çıktı meğersem aynı saatlerde aynı ortamdaymışız ama ben oraya iki haftadır sabahları kalkamadığım için gitmiyordum. O sabah zorla dedim artık gitmelisin her şeyin olacağından habersiz. Ve o gün sabah meditasyon yapıp onu kendimde hissetmiştim aynaya bakarken. O gün karşıma çıktı. Ama ben o ortamda olduğunu bildiğimden yani kader bizi bir araya getirdikten sonra daha çok ortalarda dolaşmaya başladım hem görünmek için hem görmek için. Bu “chase” sayılır mı?

  Beğen

 6. Ne yapmamı önerirsiniz? Normal hiç karşılaşmamış gibi davranmamı, normal yolum nereyse oraya gitmemi mi istersiniz? Bu saatten sonra nasıl normal kalınır bilmiyorum

  Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: