İkizalev manyetik çekimi şehvet değildir…

Genelde hepiniz ikizalev manyetik çekimini cinsel arzu ile karıştırmaktasınız ve bu da çok doğal. Çünkü alıştığımız cinsel bağ kurma hatta belki de bazılarınız için iletişim şekli bu…

İkizalevlerdeki manyetik çekim karmik eş veya ikiz ruh ilişkilerinden biraz farklıdır. Bu manyetik alan sizi hayat yolunuzda birbirinize kavuşturmak için konulmuştur. Bu üremek istemekten ziyade bir kavuşma ve bir arada olma hissi ile gelecektir.

Dünyanın neresinde olursanız olun… ikizaleviniz sizi bulacaktır bundan emin olun… kuşlar nasıl göç ediyorsa o da size doğru gelecek ve çekilecektir. İkizalev enerjinizi toprakladıgınız yerlere ise daha çok çekileceklerdir.

ikizalevler arasındaki cinsel çekim manyetik olduğundan bu bir an evvel birbirimizin üstüne atlayalım birleşelim sonra bitsin gibi bir şehvet enerjisi asla değildir. Yaşadığınız tek seferlik ilişkileri de bu ikizalev ruh bağı ile özdeşleştirmemeniz önemlidir. Birleştik beraber olduk ayrıldık unutamadık biz ikizaleviz durumu hemen hemen hiç-bir ikizalev bağında yaşanmaz. Yani vurulma durumu olmaz.

ikizalev manyetik çekimi, sizi, birbirine yakınlaşan iki yıldız gibi yörünge etkisine sokacaktır. Bu yörünge etkisi ile ilk önce atmosferinizde size hizmet etmeyen ve bütünün hayrına olmayan tüm ilişkileriniz bitirecektir. Bu manyetik alan etkisinin sadece yaklaşımından kaynaklı bir durumdur. Bir de birleştiğini düşünün….

Hayatınızda pozitif değişmelerin etki ettiği olumlu ve temiz bir enerji alanı oluşur, bu orjinal ikizinizin size doğru yaklaştığının bir işaretidir. Kendinize odaklanır siz de merkezinizden gelen manyetik alan enerjisini aktive edersiniz. Bu da gerçek birleşmenize olumsuz etki edecek veya engel olacak herşeyi ve herkesi hayatınızdan ve enerji alanınızdan çıkarıp, bu alanı misyon ve ikizalev birleşmesi için hazırlar.

Şimdi soralım bakalım…

HAZIR MISIN?

Reklam

One thought on “İkizalev manyetik çekimi şehvet değildir…”

  1. Evet biz bu insanla lisedeyken aynı okuldaymışız meğersem. Ama birbirimizi hiç tanımamışız 5 yıl sonra tanışıyoruz. Hayat garip.

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: