3 Yorum

 1. Burcu hanım, orijinal ikiz ile alakalı yazınızın altına yazamadım. Buradan sormak istedim:

  Ben ikiz alevimle tanışmadan önce dört yıllık bir duygusal ilişkim vardı. Ama bu benim hemcinsimdi. Onu ilk gördüğümden beri çekim hissetmiştim. O sanki ben gibi geliyordu. Sanki BEN. Ruhlar aleminde tanışmışız derdim, o zamanlar. Ona ruh ikizim derdim, daha bu kavramın ne demek olduğunu bile bilmezdim. Onu o kadar çok seviyordum ki, kalbimde yer olmadığı için evlenmedim. O da beni çok seviyordu, fakat sevgisini hiç ifade edemiyordu. Dolayısıyla beni çok yordu, çok üzdü. Sonra güzel bir şekilde ayrıldık. Ve birkaç ay sonra ikiz alevimle tanıştım. Sonra ikiz alevimin geçmişinde de 4 yıllık bir eski sevgilisi olduğunu ve kendisini kalben paramparça ettiğini öğrendim.
  Ben daha önce hiç kendi cinsine karşı ruh ikizi bağı gibi hisseden görmedim. Bu acaba sahte ikiz mi, başka bir şey mi hâlâ çözemiyorum.

  Beğen

  1. Güzel bir soru olmuş…. ruh bağları fiziksel cinsiyetimizden bağımsız olarak tecelli eder ilahi maskülen ve feminen şeklinde… bu unsurları iki kadın veya iki erkek de taşıyabilir ki böyle danisanlarimiz var ve onlar daha kuvvetli bağlara da sahipler.

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s