3D ilişkileri ve 5D+ etkileşimleri

Hepinizin merak ettiği ve içinden çıkamadığı bazı sorular var. 2020 de bunlar için özel bir alan yaratacağım ama bugün genel bir konuya değinmek istedim. Bu yazının bakış açınızda bir değişikliğe neden olmasını umuyorum.

Hali hazırda yürüttüğümüz 3D ilişkileri var. Bunlar dar ve geniş çerçevede eş, anne, baba, çocuk, iş arkadaşı, dost vs olabilir. Bunların ikizalev ruh bağınıza etkisinin olmaması gerekir neden… Çünkü ikizalev ruh bağı 5D ve üzerinde kurulmuş, o alanda çalışan bir ruh bağıdır.

Şimdi Burdan aya bakıp da, bu da çok küçükmüş diyebilirsiniz. Aydan bakan biri de sizi çok küçük bulabilir. Burada önemli olan işin mahiyetini anlamaktır. 3D bakış açınız ile ikiz alev bağına bakarsanız, onu yargılarsanız, fikir yürütürseniz ve kendinizce önlemler alırsanız bu yanlış olur. İkiz alev bağı 3D bakış açısı ile değerlendiremez, bu şekilde bağınızı temiz tutmamış ve kirletmiş olursunuz.

Hiç ikiz alevinizle 5D ve üzeri… 7D veya 9D halinize bakma fırsatınız oldu mu. Eğer olduysa ne demek istediğimi daha kolay anlayabilirsiniz. Bu ilahi aşk içeren ruh bağını indirgemeniz ve bir 3D kalıbı içine sokmaya çalışmanız doğru olmaz. Bu tip bağların tanımlanmamış olarak kalması onlar için en iyisidir. Çünkü tanımladığınız anda o konuda ne varsa, kim ne düşünmüş ise, sizin önyargılarınız da dahil olmak üzere üzerine yapıştırırsınız. Bu da ilişkinizin berraklığını etkiler ve hizalanmasını bozar.

İkiz alev ruh bağını neden olduğu gibi yaşayamıyoruz. Bir araya geldiğimiz anları neden hep “daha fazlasına” dönüştürmeye çalışıyoruz bilmiyorum. Sizce daha fazlası var mı? Tam tersine bu çok fazla olduğu için bir kalıba sokmaya ve öyle anlamaya çalışıyor olabilir miyiz? Engellerimizi ve kısıtlılıklarımızı bu çerçevede değerlendiriyor olabilir miyiz? Limitlerimiz nerede bitip nerede başlıyor yoksa bu konuda mı yardıma ihtiyacımız var?

İkizalev olup da ikisi de evli veya ikizalev olup da teki evli birçok danışanım var. Onlara tavsiyem ilişkilerini olduğu gibi temiz ve yargıdan uzak tutmaları ve akışta kalarak, akışın getirdiği ne varsa yaşamaları, akıştan bir tık öteye kendi planlarını ilişkiye empoze etmemelerini öneririm.

Sevgilerimle

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s