BİR BÜTÜN OLMAK

ikiz alev

Hepiniz biliyorsunuz ki kendi içinizde bir bütün olmadan ikizalevinizle birleşemezsiniz. Birleşmelerin çok olduğu, artık ikizalevlerin tekrar kavuştuğu bu dönemde, benim çok önem verdiğim bu konuya da değinmek istedim.

İkizalev süreci dışsal bir yolculuk olduğu kadar ve belki de daha fazla içsel bir yolculuktur. Bu içsel yolculuğumuzda ruhumuzun parçalarını bir araya toplar, içimizdeki farklı psikeleri bütünleştirir, geçmişte yaşanan olumsuz deneyimleri dönüştürürüz. Tüm bunların hepsi aslında bizi bir bütün olmaya ve kendi içimize dönmeye teşvik eder.

Bu teşvik ediş beraberinde ikizalev birleşmesini de getirir. İkizaleviniz siz bir bütün olduğunuzda size çekilecektir, tıpkı bir mıknatıs gibi çünkü onun ruhunun özü sizin de ruhunuzun özüdür, bu bağlamda iki enerji biraraya gelip birleşmek isteyecektir. Siz özünüzün yaydığı frekansın aksine hareket ve davranışlar gösterdiğinizde ise ikizinizi itersiniz.

Birleşmek için önce kendi içinizde bir “bütün olma” hali şarttır. İki bütün olamamış ikiz birleştirilemez çünkü böyle bir yapı evrenin kurallarına aykırıdır. Eğer siz tam olarak özünüze erişmeden, bir…

View original post 131 kelime daha

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s