Kozmos mu? Kaos mu?

İkiz alev sürecinde her yükseliş sürecinde olduğu gibi, ruhumuzun parçalarını bir araya toplarız. Bu bir araya toplama sürecinde genelde tecrit, birleşme ve misyon süreçlerinden geçebilirsiniz. Bu parçalarınızı bir araya toplama sürecini tek başınıza geçebileceğiniz gibi, eğer benim gibi deneyimle öğreniyorsanız ilişki bazında da bunu gerçekleştirebilirsiniz.

İkiz alev süreciniz boyunca ruhunuzun karanlık taraflarını size yansıtan kişiler bulduğunuz gibi ruhunuzun eksik parçalarını da size yansıtan veya sizi tamamlayan kişiler de bulabilirsiniz. Bunlar katalist ikiz, karmik ikiz, sahte ikiz, ruh eşi, ikiz ruh olabilirler. Ruhunuzun tüm parçalarını topladığınızda da bir sonraki evreye geçersiniz. Bazılarınız için bir sonraki evre sadece ruh ikizidir.

Bir araya topladığımız parçaları hizalar, katmanlarını ayıklar ve onları bir bütün haline getirirsiniz. Bu bütün kişiliğinizi oluşturur ve mevlananın dediği gibi ya olduğunuz gibi görünmeye yada göründüğünüz gibi olmaya başlarsınız. Belki de 11 yaşındaki küçük sizi hatırlarsınız. Bu güzel bir salınım eşsiz bir dengedir. Buraya gelmek için gösterdiğiniz çaba muazzam olmalı.

Bütün haline getirdiğiniz parçalarınızı ise yönetmeyi ve yönlendirmeyi öğreniriz. Yani içimizdeki koşulsuz yaşama sevincini dışarıdan bir objeye bağlamamak, kendimizi sevmek saygı duymak ve ihtiyaçlarımızı karşılamak, sabırlı olmak ve beklemek, evrende kontrol edemeyeceğimiz şeylerin varlığını kabul etmek ve akışta olmak, gelecek, şimdiki zaman ve geçmiş kaygısı hissetmemek en başlıcaları olmak üzere sizin dış dünya ile ilişkinizi regüle eden bir sürü etmen sayabiliriz.

Ve de en önemlisi koşulsuz sevgiyi öğreniriz ve tanrı aşkına ulaşırız en azında bir damlasını bünyemize alırız diyelim. Özümüzden saçtığımız ışıkla, içden dışarı doğru dünyayı aydınlatırız. Ve bu gelişim değişim ve dönüşüm sürer, güneş sistemleri galaksiler derken içimizde koca bir evren yaratırız.

Şimdi tüm bu emeğin sonucunda bir kozmos mu yarattınız yoksa kaos mu? İşte önemli olan budur. İkizinize kavuştunuz, kendinizi huzurlu ve özgür hissediyor musunuz, akışta kalırken keyif alıyor ve hayatınızı “yaşa” yabiliyor musunuz? Tekrar başlamak ister misiniz?

Burcu

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: