İkizalev ruh bağı

İkiz alev ruh bağı sizi dönüştürmek ve değiştirmek için vardır ve bunu çok derin süptil bir şekilde yapar. Hayatınızdan sizin yüksek hayrınıza hizmet etmeyen insanları çıkarıyor musunuz? Yakın zamanda ev yada iş değişikliği yaptınız mı? Kendinizi hayatınızın tam merkezine koyduğunuz için arkadaşlarınız bir bir hayatınızdan eksiliyor mu? Negatifliğe tahammül edemiyor musunuz?

Durum böyle ise bir şekilde ikiz alev bağı kurmuşsunuz demektir. Sizi değiştiren ve dönüştüren bu enerji çok yüksek amaçlara hizmet ediyor. Ruhani boyutta bir arınma ve saflaşma sağlıyor. Tabiki her gönül isterdi bunu dünyevi bir boyutta normal bir ilişki kalıbına sokmak ama bu bağ normal bir ilişkinin kalıbına girmekten daha ziyade normal ilişki kalıbını kendine doğru evirme ve devşirme çabası içindedir.

İkiz alev bağınızı kontrol etmek yerine akışa bırakmalı ve olası duyguları bastırmadan, kabul vererek ilerlemesiniz. O sizin en asıl parçanız ve bunu keşfetmek için önünüzde uzun bir zaman var. Bu zamanı iyi değerlendirip hiç bir şeyi aceleye getirmeden ilerlemek, bağı asıl gerçekleştirmesi gereken oluşumları gerçekleştirmesi için en temiz ve en etkin şekilde kullanmak esastır.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: