Bilmeden yapılan hatalar II

Bilmeden yapılan hatalar ikiz alev ruh bağı ilişkilerinde meşhurdur, bunun birincisi de vardı yanlış hatırlamıyorsam… Bu seferki konumuz ayna efektinin yanlış kullanılması….

Ayna efekti ile ilgili yazımı ingilizce olarak quorada bulabilirsiniz, orda oldukça popüler bu aralar… Ben burda ayna efektinin görünmeyen bir yüzüne değineceğim.

Ayna efekti sizce neden var? Ayna efekti veya ayna etkisi, siz kendinizi bir başkasında görerek kendiniz ile ilgili önemli bir farkındalık edinin diye var. Ayna efekti neden yok? Siz birbirinizin korkularını tetikleyecek şekilde davranıp işin içinden çıkılmaz bir hal aldırın diye… Unutmayın ki ayna aynaya bakınca sonsuzdur….

Ayna aynaya bakınca sonsuz kez kendinizin yansımasını görürsünüz. Gülümseyecek misiniz yoksa somurtacak mısınız? asıl soru burada… Aslında mesele bu, hangi tarafını görmek istersen karşındakine onu yansıt, tam tersini değil. Bu konu bu kadar basittir aslında… O zaman korkularımızı değil de içimizdeki koşulsuz sevgiyi yansıtalım. Arkamızı dönmeyelim, kalbimizi açalım.

Sevgilerimle

Eski yazılardan alıntılar:https://ikizalev.blog/2017/04/13/ikizalevler-ve-cekirdege-ulasmak-twinflames-and-reaching-the-seed/

Reklam

One thought on “Bilmeden yapılan hatalar II”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: