İkiz Alevler ve öteki ilişkileri

İkizalevlerin gösterdiği dünyaca ünlü trendi bilmeyeniniz yoktur. İkizalevinizle karşılaştığınızda yüksek oranda gözlemlendiği üzere başka birileri ile ilişki içinde olursunuz. Bazen tek taraf bir ilişki içinde olurken bazen de her iki taraf başka bir ilişki içinde veya başkaları ile evli olabiliyor.

Bununla ilgili daha önceki bir yazımı da buraya link olarak almak istedim.

https://ikizalev.blog/2017/05/12/ikizalevler-baska-iliskilerin-icerisinde-ise-twinflames-in-another-relationships/

Neden böyle oluyor diye soranınız çoktur. Niye böyle yüksek bir ruh bağı söz konusu olduğunda koşullar kolaylaştırılmıyor da zorlaştırılıyor. Çok haklısınız şimdi isterseniz bir de konuya başka yönlerden bakalım. İkizalev karşılaşmasında aktive olan enerjileri ve hizmet ettikleri unsurları inceleyelim.

  • İkizalevler karşılaştıklarında ilk bölündükleri hallerinden şimdiki zamana kadar tüm yaşamlarını da bu aktivasyonun içine getirirler.
  • Bağlı bulundukları monad ve ruh aileleri dışında extended soul group dediğimiz genişletilmiş ruh bağlarını ve parçalarını toplayarak o noktaya gelmişlerdir.
  • Her bir ikizalev aşağısındaki genişletilmiş ruh ailesini şifalandırmakla yükümlüdür bunun üzerine monada hizmet etmek amacı da bakidir.
  • İkizalevlerden biri karmik bir dersi veremediyse o karmik ders için karmik partner karşılaşma öncesinde gönderilir.
  • Engel gibi görünen olaylar, kişiler, mesafeler, durumlar, koşullar aslında sınandığımız bir alandır. Buradaki dersler kalmak için değil geçmek içindir. Bir başka deyişle bu engeller biz onlara takılalım diye değil aşalım diye vardır.
  • Son olarak da tüm bunlar bir tarafa kendimizi ne olusa olsun, hangi koşulda olursa olsun kendimizi bir ikiz alev ruh bağına teslim edebilmek hiçbir koşulda fikir yürütmeksizin mümkündür….

Koşulsuz sevgiyi anlamak ve deneyimlemek için henüz geç kalmadınız. İkizalevinizle şansınızı kaybettiğinizi düşünüyorsanız, bir yenisi mutlaka gelecektir. Tek bir ikizalevimiz vardır ve herşeyde geçerli olduğu gibi tanrı bunu değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Reklam

“İkiz Alevler ve öteki ilişkileri” için 2 yorum

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: