Clarity and the power of truth / Netlik ve Gerçeğin gücü

Neredeyse 2011 yılından beri yaklaşık 8 yıldır bu ikiz alev süreci içerisindeyim, bana yirmi yıl gibi gelen bu zaman diliminde şu an geldiğim noktada sizinle paylaşmak istediğim bazı deneyimlerim var.

İkiz alev sürecinde bir dolu kişi ile tanışıp, çeşitli deneyimler elde etmeniz mümkün. Ben sadece kendi deneyimlerimi değil danışanlarımdan duyduğum deneyimleri de sentezleme şansına sahip oldum. Her seferinde bir beklenti içinde ikiz aleviniz sandığınız kişi ile çeşitli hayat dersleri öğrenmiş, kendi gölge taraflarınızı temizlemiş ve kendinizi saflaştırıp netleştirmiş olabilirsiniz.

Bu süreç içinde, kendi dönüşümünü gerçekleştirmek yerine başkalarını suçlayan, başına gelenleri talihsizlik ve bir lanet gibi gören kişiler ikiz alev sürecinden tahliye edilmiş olacaktır. İkiz alev olmak için aldığınız bu yol ve geçtiğiniz bu test süresince kazanımlarınız cebinizdeki elmaslar gibidir. Bu elmasları toplayamayanlar elleri boş olarak yola çıkacaklardır.

İkiz aleviniz size geldiğinde netlik ve gerçeğin gücünü hissedersiniz. O’mu diye düşünmez ve sorgulamasınız, zaten yaşadığınız deneyimler bunu size fazlasıyla anlatacaktır. İkiz aleviniz ile 6. boyuta geçme kapıları da uzun zamandır bu süreçte olan ikizlere açılmıştır. Netlik sizi bulduğunda buna sadece uyum sağlamanız gerekir, belki hiç bir şey aklınızdaki gibi değil… ikiziniz tamamen size gönderilmiş bir lütuftur.

Gerçeğin gücü ile karşılaştığınızda tüm kurduğunuz bağlar, kurguladığınız ve aklınızda yaşattığınız ilişkiler, ortaklıklar sona erecektir. Gerçek tek bir tanedir, bundan da kaçmanız mümkün değildir. Bundan sonra süreçte kazandıklarınızı cebinize koyarak ve yolda bunları harcayarak ve yenilerini kazanarak oyuna devam etmek gereklidir.

İkizinize artık kavuştunuz, bundan sonrası yaşamaktır.

İkiz alevine kavuşamamış kişilere 21 günlük kursu öneriyorum. Bir de aklınızdaki kurgulardan kurtulmanızı.