İkiz alev ilişkileri ne değildir

İkiz alev ilişkisi içerisinde iseniz, bu size kendini 3D ilişkilerden ayıran birçok özellik gösterir. Bu farklı ruh bağına ve ilişki boyutuna adapte olmakta güçlük çekebilirsiniz. Özellikle küçüklüğünüzden beri beyaz atlı prensinizi bekleyip duruyor ve hayaller kuruyorsanız.

İkiz aleviniz sizin için bir beyaz atlı prens/prenses olmak için değil tam tersine bu realiteden uzak kalıbı yıkmak için gelmiştir. Bunu da laiki ile başarır. İsterseniz ikiz alev ilişkisinin ne olduğunu hepimiz bildiğimize göre ne olmadığı üzerinde çalışmaya başlayalım…

 • İkiz alev ilişkisi 3. boyut sıradan ilişkiler gibi dinamikleri olan bir ilişki şekli değildir. Yani kaçan kovalanır dinamiği bu ilişkiye uymaz, genelde kaçan kaçar ve kovalayan kovalanır.
 • İkiz alev ilişkisinin zamanlamaları 3.boyuta uymaz yani bu ilişki siz müsait iken, yalnızken, hayatınızın en doruk noktasında iken gelmez. Genelde başka bir ilişki içerisinde iken, ayrılık acısı çekerken, evliyken, dipteyken, sevdiğiniz birini kaybetmişken gelir.
 • İkiz alev ilişkisini akıl ve güç oyunları ile yönetmeye kalkarsanız size tabiri caiz ise “nanik” diye cevap verir, sonra şoktan şoka girerek beni bulursunuz.
 • İkiz alev ruh bağı yüksek bir amaca hizmet eder, bu sizin dönüşümünüz olduğu gibi, toplumların ve dünyanın da değişimi ve dönüşümü de olabilir. Bir misyon mutlaka vardır ve genelde bu çocuklarımız olsun mutlu mesut yaşayalımdan farklıdır.
 • İkiz aleviniz sizin aynınız değildir, o sizsinizdir. Kendinizi tanıyıp sevdikçe ve kim olduğunuzu keşfettikçe, ikiz alevinize de bir adım daha çok yaklaşır ve ona yakınlaşırsınız.
 • İkiz alevler kavuşur ama maalesef internette olumsuz şeyler yazan kişiler yarı yoldan döndükleri için başka birirlerinin bunu başarmasını görmemek adına bunu böyle dile getirirler.
 • İkiz alevler nadir görünen bir ruh bağlarıdır. Ruh eşi, karmik ikiz, ruh ikizi daha sık ve çok görünen bağlardır. Her ruh bağı bir amaca hizmet eder. Bu amaç hep tekamül ve ruhunuzun evrimi ile ilgilidir.

Şimdi bu ışık doğrultusunda doğru yolu izlemek ,sizin iç pusulanıza bağlıdır. Yön doğru ise yol zaten önünüze serilecektir. Bu ilişkinin yönü her zaman direk karşınızdaki kişi gibi görünebilir ama aslında yol direk size çıkar, hem de kestirmeden.

Sevgilerimle

Reklam

“İkiz alev ilişkileri ne değildir” için 3 yorum

 1. Burcu hanım çok merak etiiğim bir şey var. Ben soyut ve kalp Aleminde yaşayan ve zihnini de çok kullanan biriyim. Bu nedenle hayatı ve tüm sistemleri anlamak istiyorum. İkiz alev deneyimi yaşayana kadar hayata dair birçok şeyi anladığımı düşünürdüm.
  Mesela genel olarak hayatta olmasını istediğimiz şey, biz onları kalbimizde serbest bıraktığımızda ya da ondan daha çok istediğimiz başka bir şey olup odağımız değiştiğinde, ya da ümit kesildiğinde geliyor.
  Sorum şu: Siz reunion yaşadığınız ilk anlarda nasıl bir ruh-kalp-zihin hali içerisindeydiniz? İkiz alevinizle 3D de hiç konuşmamak sizin için hasret verici ve acı verici bir duygu muydu? 5Dde birleşme ve misyon odaklı olmak sizin için yeterli miydi? Tam olarak nasıl ‘hissettiğiniz’ anda reunion gerçekleşmeye başladı acaba? O size 3Dde geldiğinde hayata ve kendi hayatınıza bakış açınız nasıldı?
  Sizin için imkansıza erişmiş olma gibi hisler mi yaşattı?
  Çok merak ediyorum 😊

  Liked by 1 kişi

 2. Merhabalar. Korumalı içeriklerde şifre istiyor korumalı yazılar ücretli mi?

  Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: