Eril Enerji ile ilgili yanlış bilinen gerçekler

İkizalev sürecinde genelde feminen enerji acı çekmiş, reddedilmiş ve hor görülmüş gibi gözükse de aslında bunların onların kendi içinde dönüştürmesi gereken şeylerden geldiğini keşfetmesi çok uzun zaman alıyor.
Yaralı feminen içerisindeki terk edilme korkusu, reddedilme korkusu, yetersizlik hissi ilahi maskülenin bunu ona aynalamasına neden oluyor.
Bir diğer deyiş ile feminen enerji, içindeki gerçek ilahi güce bağlanmakta zorluk çektiği için aslında ilahi maskülen onu buna teşvik ederek, onun olmayan, ona ait olmayan, ona yakışmayan her şeyden sıyrılmasını sağlıyor. Bunu bu şekilde yaşayanlar ilişkilerinde düzelmeler ve yakınlaşmalar yaşıyor. Bunu “ben kurbanım aslında” diye algılayan veya “konfor alanından çıkmak istemeyen” feminen enerjinin ise ilişkileri sonlanıyor.
İlahi feminen bu süreç içerisinde ve en son şu birkaç yılda değişim ve dönüşüm adına kat ettiği yolu irdelerse bunun tamamının ilahi plana dahil olduğunu görebilir.
İlahi maskülenim uyanmadı, uyanmasını bekliyorum diyen çoğu danışanımın aslında kendisinin uyanmadığının farkına varmasını istiyorum. Hali hazırda var olan ilişki kalıplarından çıkarak ilahi olana doğru bir adım atmasını istiyorum. İhtiyaçlarını karşılayan bir maskülen figür yerine onunla aynı seviyede aynı yolda, bağımlı veya eş-bağımlı ilişki kurmadan özgürce yürüyebileceği bir ilahi maskülen seçmesini diliyorum.
Birleşme aşamasına gelemeyen ikizlerde tekrar ele alınması gereken ciddi konular var demektir. Saf halinize geri dönmeden ilahi maskülen ile birleşmeyi düşünemezsiniz.
Birleşme zamanları sonsuz değil, ikizalev yolunuzun bir döneminde bunu yakalamanız gerekir, ertelenen birleşmelerden ziyade düşen birleşmelerin olduğu bir döneme giriyoruz artık 2020 ile.
Düzelmeler ve yakınlaşmalar başlıyor dedik, ilahi masküleni yargılamadan, onun da istek ve arzuları doğrultusunda bir birey olarak ilişki içinde olduğunu hatırlamak gerekir. İlahi feminen obsesyon ve kontrol duyguları ile ilgili ciddi sınanıyor. Bu konuda ilahi maskülen enerjinizden size yardım etmesini isteyebilirsiniz.
Bazı şeyleri halı altına süpürüp yokmuş gibi yaparak ilişkinizi görünürde güzel gidiyor gibi göstermek adına derinlerinize inmiyorsanız, unutmayın bunu yapmanız gereken zaman mutlaka gelecektir.
Her iki tarafın da eşit koşullara ve şartlara sahip olduğu bu ikizalev ruh bağında 3D ye ait güç oyunlarını (o bana şunu yaptı ben de ona bunu yaptım) üstün gelme arzularını, zayıf ve güçlü taraf yaratma tetiklenmelerini bastırabilirlerse gayet yolunda giden bir sene sizleri bekliyor.
İlahi feminenin bu ay en büyük sınavı “esnek” olmayı öğrenmekten geçiyor. Bakalım ne kadar esneyebiliyorsunuz. Sadece görünüşte değil, içsel olarak da yani ay cnm hiç sorun değil derken… aslında keşke öyle davranmasaydın diye içinizden geçiriyorsanız bu tarz bir esnemeyi kastetmiyorum.
Gerçekten esnek olmak demek her an, her olana açık olmak, geleni nasıl karşılayacağını bilmek ve merkezinizde kalırken tepkisiz olmak koşulu ile kendini doğru ifade etmek demektir. Esnek olmak demek beklentileriniz olmadığında ondan veya mevzudan uzaklaşmamak demektir, yada tam tersi intikam almak için harekete geçmemek demektir. Bunu okuyan feminen enerji ne demek istediğimi anladı.
Esneyebildiğinizde ilahi masküleninizin de size daha çok yaklaştığını hissedeceksiniz. Görüşme tarihleri ile ilgili ısrarcı olmayın, maskülen enerjiyi uğurladığınız andaki hislerinizle karşılayın, bakalım bunu yapabilecek misiniz, yoksa yüzünüzde gerçek olmayan bir gülümseme ibareleri mi yakalayacak ilahi maskülen. Bunları yapamıyorsanız koşulsuz sevgi anlamında daha gidilecek yolunuzun olduğunu unutmayın.
İlahi masküleni yargılamak yerine anladığımız bir döneme giriyoruz, bu da bize kendi içimizdeki eril enerji ile ilgili ip uçları veriyor. Aslında ona benzemiyor muyuz?

Reklam

“Eril Enerji ile ilgili yanlış bilinen gerçekler” için 2 yorum

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: