Doğru Ruh Bağını seçmek

İkizalev sürecinde iseniz bu kendinizi değiştirdiğiniz ve dönüştürdüğünüz bir hayat yolu demektir. Bu da birçok fırsatı beraberinde getirir. Doğru ruh bağını yakalamak gibi.

Bir ikizalevseniz evrimin son noktasındasınız demektir. En son monada ulaştığınızda kendi ruh ailenizin tümü ile derin bir bağ kurarsınız. Karmik süreciniz de tamamlandığına göre geriye bir tek seçim yapmak kalır.

Bir ikizalevseniz istediğiniz ruh bağı ile hayatınızın kalan kısmını geçirebilirsiniz. Bu size ait şahsi bir karardır. İkizalevinizle de olabilirsiniz, ultimate soul mate dediğimiz son ruh eşinizle de olabilirsiniz. Bu düzlemde her şey ile tam ve bütün bir ilişki içerisinde olacağınızdan, duygusal ve spritüel anlamda hiçbir ilişkinin bir diğerinden farkı kalmayacaktır.

Birleşme aşamasında herkes size ikizalev olur. Bu anı yaşadıysanız ve sevginiz tanrı boyutuna ulaştı ise, içinizdeki gerçek aşkı keşfettiyseniz, ihtiyaçlarınızı kendiniz karşıladıysanız, eş seçme konusunda özgürsünüz demektir. Karmik bir engel de olmadığına göre hayat amaçlarınıza uygun, size uzun dönemde eşlik edebilecek birini seçmenizi öneririm.

Bazılarınız ikizalev sürecini tamamlamadı. Bu kişilerde gelişmeye açık olan taraflar vardır. Bu taraflara uygun partnerler onlara eşlik edecektir. Gelişmiş ruh bağlarının tümü bir ikizalev ilişki dinamiği gösterir. Siz de bu şanslı kişilerdenseniz ilişkinizin uzun soluklu olmasına dikkat edin.

Double twin ile ilgili sorular gelmişti, iki ikizim olabilir mi diye. Sadece tek bir ikiziniz olur çünkü öz enerjiniz bir frekansa ayarlıdır ve o frekansta titreşir. Eğer dünyaya gelişiniz 8d ve üzeri boyutlarda olmuş ise ve yükselişiniz de 12d ve üzeri boyutlara çıkmış ise 1d-7d için bir ikiz 8d-13d için bir ikiz verilebilir. Üst boyuttaki ikizle iletişiminiz fiziksel olmaz.

2020 sürprizlerle dolu geçiyor. Siz de önünüze çıkan fırsatları size uygun olup olmadığına baktıktan sonra, ve iyice değerlendirdikten sonra kabul edin, bu ay önemli ve geri dönüşü olmayan kararlar alabilirsiniz.

Sevgilerimle

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: