Attachment vs Detachment / Bağlılık karşısında Kopmak

GOODSOUL

Ayrı ikizalevler için enerji okumasını seyretmek için tıklayınız

Her yaşadığımız ilişki modeli için attachment yani bağlılık en önemli unsurlardan biridir. Biz bunu keşfetme yolculuğuna küçükken anne ve babamıza bağlanarak başlarız ve bu bağ eğer sağlıklı kurulursa tüm ömürümüz boyunca, üçüncü şahıslarla kurduğumuz ilişkiler sorunsuz devam eder, özellikle de ilişkiyi sürdürebilmek konusunda.

Fakat bu bağ bir sebepten dolayı kurulmamışsa, veya bu bağ sağlıksız bir şekilde kurulmuşsa, o zaman bu ergenlik ve yetişkinlik ilişkilerimize de yansır. Bazen ilişkilerimizin düzgün gitmemesinin tek sebebi bize anormal gelen aslında herkes için çok normal olan “bağ kurma” durumudur.

İkizalevler bağ kurma konusunda diğer kişilere göre faklılık gösterir çünkü burada taşınan ruhtan gelen özellikler de devreye girer. İkizalevler zaten yaratılıştan ikizalevlerine bağlıdır, bunun dışında başka bir bağa ihtiyaç duymayabilirler. Tıpkı bunun gibi, yıldız tohumları da taşıdıkları genler gereği bir insana ilgi duymayabilirler. Bunlar ruh okyanusundaki küçük damlalar gibi kaybolmuş konulardır. Bunları irdelemek için gerçekten derin manalara erişmiş…

View original post 433 kelime daha

“Attachment vs Detachment / Bağlılık karşısında Kopmak” için 2 yorum

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: