Feminen Enerjinin ilişkiyi beslemesi / Feminine Energy nurturing the relationship

GOODSOUL

Sevgili ikizalev dostlarım, sizden gelen sorular doğrultusunda böyle bir yazı yazmaya başladım. Bu yazımda, neden feminen enerji olarak herşeyi ben yapıyorum, ilişkiyi ben taşıyorum, ben besliyorum, maskülen enerji ise gezip tozuyor, facebooktan baktım onun umrunda değil gibi duruyor veya sorumluluk almıyor diyen kişiler için bir açıklama yapmak istedim.

Öncelikle bu ilişkiyi annenizin veya babanızın zamanında yaşanan ilişki modeli ile karşılaştırmamanız gerekiyor. Bu ikizalev ilişkisi yeni bir ilişki modelidir ve sahip olduğunuz veya çocuklukta öğrendiğiniz ilişki modellerini tamamen yıkmak için vardır.

İkizalev ilişkilerinde ayrılık sürecinde genelde feminen enerji ilişkiyi besler çünkü böyle olması en doğalıdır. Doğada da birşeyi besleyip büyüten feminen enerjidir, bunun için koşulsuz bir emek harcar. Nasıl çocuklarımıza bakıp büyütmek için koşulsuz bir emek harcarız bunun gibi bu ilişki için de koşulsuz bir emek harcarız ve bu ayrılık evresinin böyle geçmiş olması hep böyle süreceği manasına da gelmez

Maskülen enerji uyanıyor ve bu ilişkinin sorumluluğunu taşıma vaktinin geldiğini biliyor…

View original post 170 kelime daha

%d blogcu bunu beğendi: