Yüksek Benlik ve İkizalevler

Yüksek benliğimiz monad seviyesinden ruh seviyesine indirgenirken arada oluşturduğumuz bağdır. Bazıları bunu kaynakla olan bağım diye tanımlar ki bu tanım çok da yanlış değildir.

Yüksek benliğimiz genelde herşeyi bilen ve gören, gerektiğinde yardım alabileceğimiz bir melek gibidir ki bunda çok yanlış bir tanım değil.

Yüksek benliğime danışayım bi… dediginizi duyar gibiyim. Bunda da sıkıntı yoktur.

İkizalevlerin bir açıdan bakıldığında yüksek benliklerinin aynı olması aynı ruhtan geldikleri için ortaya atılmış bir teoridir. Bunun da gerçekçi tarafları şüphesiz vardır ki genel inanç bu yöndedir.

Fakat monad bilincinden koptuktan sonra ruh boyutuna indirgenirken ikizler çok farklı yönlere gitmiş olabilir veya çok farklı hayat süreçleri yaşamış olabilirler.

Bu durumda deneyimle değişen ve gelişen bir yüksek benliğe inanıyorsanız ikizalevlerde yüksek benliklerin entegrasyonu ve birleşmesi de son birleşme sürecinin bir aşamasıdır. Bu aşamadan sonra zaten mecburi istikamet ileridir. Bu tek yönlü bir yoldur.

Monad bilincinden koparken çok ayrışmış ikizler bile zaten aynı olan yüksek benliklerinin şimdiki deneyimleri ile entegrasyonunda bulunabilirler. Bu harika deneyimi de umarım hepiniz yaşarsınız.

ARTIK Tek bir yüksek benliğe sahip ikizalev parçası misyonu gerçekleştirmek üzere tam dır. Onlar beraber bir tek dir. Artık uyumlu bir çift kavramı mazide kalmıştır. Beraber bir tek olmuşlardır dolayısı ile arayış da bitmiştir.

Reklam

One thought on “Yüksek Benlik ve İkizalevler”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: