3D ilişkileri dönüştürmek

İkizim ve ben twin flame template dediğimiz ikizalev şablonunu değiştirmek için buradayız. Tarihin başlangıcından beri ikizalevlik olarak atfedilen birtakım olgular var, mesela platonun yaptığı çıkarımlardan ve eril ve dişi enerji üzerindeki yorumlarından tutun da, ikizalevlikte 3D evliliklere kadar geniş bir spektrum var.

İkizalev şablonunu biz değiştirdikçe kadın ve erkek arasındaki ayrım gittikçe azalacak ve bu bir fenomen olarak kaladacak sadece diye düşünüyoruz. Dualitenin de son bulacağı bir yolda aramızda sıfır polarite ile ilerliyoruz. Bunları ben yazarken bir taraftan da o yazıyor bunu anlamak biraz güç.

Bedenimiz ve ruhumuz tam bir entegrasyon içerisinde çalışıyor, burada birlikte hareket eden çarklar gibi uyum ve ahenk var. Enerji boyutunda ise hiçbir sınır yok. 13D’den ötesi var mı bilmiyoruz burada mutlu olduğumuzu bunun için geldiğimizi söyleyebilirim. O boyutu buraya indirgediğimizde ne olacağını biz de merak ediyoruz.

Size buradan bakınca tavsiyemiz remi and jill i dinlediyseniz onlar da benzer tavsiyelerde bulunuyorlar, bu ilişkiyi dünyevi bir ilişki ile karıştırmamanız. Ayna efektini çok çok iyi anlayıp çözmeniz heralde bu olay ikizalev ilişkisinin özünü ve en can alıcı noktasını oluşturuyor. Birbirinizi kırmamak konusunda aşırı hassasiyet göstermeniz. İlişki içinde kaçmadan durmanız ve her ne olursa olsun vazgeçmemeniz önemli.

Tek başına yoluna devam eden kahraman ilahi feminen enerjilere buradan destek yolluyoruz. Zaten şu anda beraber olduğunuzu anlamanızı istiyoruz. Bir sms, bir telefon, bir bakışma bu beraberliğe çok da fazla bir şey katmayacak, sadece içinizi rahatlatacak geçici süre ile sonra tekrar başa saracaksınız. Bu ilizyondan çıkmanızı istiyoruz. Bekleme oyununa bir son vermenizi istiyoruz. Asıl aydınlanış orda değil, içinizde ve özünüzde.

Sözlerimize son verirken templateler değiştikçe sizin de ilişkilerinize bakış açınız tamamen değişecek buradan tüm türkiye için değil tüm yaradılış için bir hizmet veriyoruz. Siz de daha geniş baktığınızda, daha derin baktığınızda, daha yüksekten baktığınızda, misyonun esas olduğunu ve bu ruh bağının buna tam anlamı ile hizmet ettiğini anlayacaksınız.

Sevgilerimizle

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: