Kendinizi Şifalandırın

Çoğunuz benim bir şifacı olduğumu düşünüyor… ben de tam aksine herkesin şifacı olabileceğini düşünüyorum. Özellikle kendi bedenimiz ile ilgili bizden daha üstün bir şifacı olamaz.

Kendi bedenimizi ikizalevimizin de enerjisinin yardımı ile sonsuz şifa kapılarına açabiliriz. O anda bile, saniye hatta saliselerde çalışan şifa ikizalevlerin doğuştan getirdikleri özelliklerden.

İkizinizle birleşme aşamasından sonra bedeninizde oluşan fizyonomik ve enerjitik değişikliklerle birlikte kendinizi hem fiziksel olarak hem de psikolojik olarak iyileştirmeniz mümkün.

Şu an çoğu terapist ve doktor meditasyon yapmanın sırrını keşfetmiş durumda. Yada daha dün okuduğum bir makalede alturizmin, yapılan deneyler sonucunda psikolojik anlamda kanser hastalarına iyi geldiğinin ispatlandığı yazıyordu. Dolayısıyla duygu durumu iyileşen hastalar kendi bedenlerinde hastalığı yenmek adına daha güçlü bir şifa çalıştırabilirler ve nitekim öyle de oluyor ve iyileşme kaydediliyor.

Her türlü zorlukla başa çıkmanın yolu gene kendimizden geçiyor, unutmayın mutlaka ve mutlaka bir çıkış yolu vardır sadece bunu aramanız yeterli oluyor. Çözümü buluyorsunuz. Ama bu çözümü size başkasının vermesini bekliyorsanız, bu çözüm ondan gelse gibe onunla bağımlı bir ilişki çeşidi yaratmış oluyorsunuz. Bu da tercih ettiğimiz bir şey değil.

Şifa vermiyorum, tam tersi size nasıl kendinizi şifalandırabileceğinizi öğretiyorum, burda sorumluluk tamamen size ait. İnsan bir tek kendisini bilir, ne siz bir başkasını ne de bir başkası sizi bilebilir. Bu önemli kuralı konuşmalarımızın içine de koysak ne güzel olur.

Sözlerime son verirken, geçmişte yaşadığınız kırgınlıkları ikizalevinize manen açabilirseniz, mucizevi bir şifanın da oradan yeşerip çiçek açtığını göreceksiniz.

Sevgiler

%d blogcu bunu beğendi: