Monad İkizinin İyileşme Sürecine Katkısı

Monad ikiziniz sizin için şifa yaratır. Bunu yaratması için ikizinizin bir şifacı olması yada guru olması yada herhangi bir eğitim almış olması hatta fiziksel olarak aynı mekanda olması gerekmez.

Burada dikkat edilmesi gereken unsur şifanın yansımalı olarak gelmesidir. Yani, siz kendinizde bir kusur ararken aslında kusuru ikiziniz kendinde bulabilir, ikiniz de bunun ucunun ona çıktığını görünce şaşırıp kalabilirsiniz.

Sebebini çözemediğiniz fakat karşınızdakinde alınganlığa yol açan davranışı incelemeye başladığınızda, ipi bir ucundan yakalarsınız ve çektiğinizde diğer ucunu ikizinizde bulursunuz. Bu zincirleme öğrenilmiş davranış modelinin başlangıcının aslında onda başladığını anlarsınız. Ya da bunun tam tersi de mümkündür.

Kendinizde şifalandıramaya açtığınız bir unsuru ikiziniz üzerinden şifalandırabilirsiniz çünkü bunun ucu sizde değil ondadır. Yada bunun tam tersi de olabilir. Bundan dolayı bunu uygularken ondan da yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Dolayısıyla yansımalı ve devir daimi yüksek bir şifaya ikiniz de kendinizi açmış olursunuz.

Sadece ikiz izi olan kişiler birbirine bu şekilde şifa verebilirler, öz ikizler ruhani evriminin son noktasında olduklarından süreci tamamlama şekilleri teorik olarak da ancak böyle olabilir. Özüne ulaşan birey, şimdiye kadar kurduğu tüm ruh bağlarının hem bir bütünü… hem de izdüşümü olarak kendini incelemek ve merceği kendine tutmak durumunda kalır.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: