Aylık Üyelik Kurallarımız

Merhabalar Sevgili İkizalevler;

Kendiniz için hep doğru tercihleri yaptığınızı biliyoruz. Aylık üyelik almak da bunlardan biri. Tabiki de her doğru tercihin uyulması gereken bazı kuralları, yada öyle demiyelim de, tercih etmekten gelen sınırları oluyor. Bu aylık üyelik Sınırlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Aylık üyelik ücretimiz sabittir ve tüm yıl boyunca sabit kalacaktır ve bu ücret fiyat listemizde belirtilmiştir. Dolar kuru artmış olsa da bu ücreti değiştirmeyeceğimizi şimdiden size söyleyerek birazcık da olsa rahatlatmak istedik.

Aylık üyeliğin içine 45 dakikalık 4 seans dahildir. Bu seansları isterseniz dizim olarak da alabilirsiniz. Dizim olarak aldığınızda dizim kurallarımız geçerli olur. Yani dizimi video çekip sizinle online olarak paylaşmak gibi…

Seans yerine dizim almak istiyorsanız mutlaka bir gün önceden haber vermelisiniz ki seansınızı iptal edelim ve vaktimizi etkin kullanalım.

Aylık üyeliğin içine bir online kurs dahildir. Online olmayan kurslar sadece Yıllık üyelik paketi içerisine dahildir.

Online kursunuzu belirledikten sonra şifreniz size iletilecektir. Sitemizden giriş yaparak bu içeriğe ulaşabilirsiniz.

Aylık üyeliğin içine sadece o ayki konferans dahildir. Bu kayıtlı içerik ise sizinle link olarak paylaşılacaktır.

Bunun dışında aldığınız şeyler extra olarak değerlendirilecektir.

Daha bitmedi tabikide, genel geçer kurallarımızdan da bahsedelim. Bunları zaten biliyorsunuz diye düşünüyoruz ama yine de yeni gelenler için küçük bir hatırlatma olsun.

Burcu Hanım seans iptalini bir gün öncesinden haber verdiğiniz takdirde kabul eder. Her nedense şimdiye kadar da böyle bir sıkıntı yaşamadık. Diyelim ki seansınıza haber vermeden gelmediniz. İkinci seans hakkını genelde size verir. Çünkü herkesin ikinci bir şansa ihtiyacı vardır. Genelde burada da bir sıkıntı yaşamadık. Fakat şunu bilmenizi isterim ki üçüncü bir şansınız asla yoktur. Üçüncü iptalinizde Burcu hanım sizinle çalışmayı durduracaktır.

Bu kurallar aylık ve yıllık üyelikleri de kapsamaktadır. Eğer sizin için belirlenmiş güne ve saate o hafta gelemezseniz hakkınız yanar ve bir sonraki hafta aynı saat ve zamana tekrar bir şansınız doğar. O ay veya yıl içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya veya yıla devretmez.

3 kez haber vermeksizin seans iptal ettiğinizde ise burcu hanım sizinle çalışmayı durdurur. Çalışmayı durdurması durumunda aldığınız tüm seanslar ve kurslar normal ücret üzerinden değerlendirerek ödediğiniz tutardan iadesi yapılır. Şahsen size saatlere sadık kalmanızı öneririm.

Kurslarda gelmeme durumunda ise paranız her zaman iade edilir.

Sevgilerimizle

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s