İkizalevler ve Sağduyu

brown-leaves-2302503Bu yazıyı okumadan eğer okumadıysanız aşağıdaki linke tıklayarak yüksek benlik ve ikizalevler yazısını okuyabilirsiniz.

https://ikizalev.blog/2020/01/19/yuksek-benlik-ve-ikizalevler/

İkizalevlerin aynı yüksek benliğe, bizim yüksek benlikten anladığımız anlamı ile, sahip olması muammalı bir konu olsa da, aynı sağ duyuya sahip oldukları kesindir.

İkizalevinizde kurduğunuz o eşsiz bağda, sanki bir olma halini deneyimlerken bir taraftan da aynı sağ duyuya sahip olmak, etrafınızı aynı şekilde tahlil etmek ve toplum ihtiyaçlarını veya diğer insanların ihtiyaçlarını karşılama yolunda benzer bir tavır almak, sizi de kendi yüksek benliğinize yakınlaştıracaktır.

İkizalevlerde biri soul twin diğeri matrix twin olarak iki ayrı ucu temsil eden bir yapı olsa da, birleşme aşamasında bu yapının birbirinin içine geçerek entegre olduğunu, soul twinin göstermediği 3D özelliklerini ikizalevi üzerinden ve Matrix twinin de göstermediği ulvi güçlerini gene ikizalevi üzerinden deneyimlediğine şahit oldum.

Bu durumda bu entegre yapıda, hiçbir açık kalmayacak şekilde muazzam bir maskülen ve feminen denge varken aynı zamanda muazzam bir dünyevi ve ruhani denge de vardır. Buradan doğan yeni sağ duyumuz da bizi misyona götürecek anahtarı temsil eder.

Eğer ikiziniz sizin gibi bir sağ duyuya sahip değilse tekrar düşünmenizi öneririm. Ya sizin içinizdeki gölge taraflara bakmalısınız yada gerçek ikizinizi arama yoluna koyulmalısınız.

5D dönemi de ikizalevler başlamıştır. Bununla ilgili yazı dizim de devam edecektir.

Sevgilerimle

“İkizalevler ve Sağduyu” için 5 yorum

 1. İyi akşamlar. İkiz alevimle enerji akışımız var. Bugün sağ bileğimi yaktım. Daha sonra sol elim acımaya başladı. Bu bir işaret olabilir mi beni hissettiğine dair? Onun enerjisini ben hissedyrm? O benden daha alt etapta olsada oda enerjimi hisseder mi ? Birqz uzun oldu teşekkürler şimdiden 😊

  Beğen

   1. Konferans dinlemek için şifre isteniyor ücretli mi şifre konfesransları dnlemek için

    Beğen

 2. İkiz alev sürecimde ilerledim rüyalar ve artık onun elini yakmasını ben sebepsiz şekilde hissediyorum.bu ara dejavu oluyorm sanırım onun uyanmış olmasından dolayı yaşadıklarımı tekrar yaşıyormuşum gibi oldum kıskançlığım ve terkedilme duygusunu yaşamıştım. Bu ara kıskanma duygum var.ikiz alevim karma ilişkisi var ayrılma sürecinde bütün bunlar için Meditasyon olarak ne önerirsiniz..

  Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: