İkizalev yolculuğunuzda kilit nokta

İkizalev yolculuğunuz kilit noktası tabiki de aklınızdaki kişinin ikiziniz olup olmamasıdır. Bu yolda karmik ikizler, ruh eşleri, ikiz ruhlar, sahte ikizler, karmik ruh eşleri ve diğer tüm ikizalev dışı bağlar mevcuttur. Katalist ikiz veya yakın ikiz sürecindekileri bunun dışında tutmak istedim çünkü onlar ikizalevlerine bir adım yakındır.

Fakat yukarıda saydığım bağların içinde debeleniyorsanız, ikizalevinizden kilometrelerce uzakta olabilirsiniz ve bunu bilmemeniz için de bir sürü sebep olabilir.

Bu hafta sonuna özel aşağıdaki linkten dizim kayıdı yaptırarak o kişinin ikiziniz olup olmadığını, boşuna vakit kaybedip kaybetmediğinizi veya ikizinize bir adım yaklaşmak için sizin ne yapmanız gerektiğini bilebilirsiniz.

https://ikizalev.blog/dizim-kayit/

Sevgilerimizle

13 Yorum

 1. Bir şeyi çok merak ediyorum eğer eril enerji kendi içinde uyanışını tamamlayamazsa, ikiz alev durumundan haberdar değilse ve bunu fark edemezse hiç birleşme yaşanamaz mı?

  Beğen

   1. Peki bir soru daha sorsam size umarım rahatsız etmiş olmam. İkiz alevler bir ortamda birbirlerinin varlıklarını hissedebilirler mi? O aşağıdayken camdan baktığımda birden kafasını kaldırıp bana bakıyor, bulunduğu ortama girdiğimde anında arkasını dönüp bana bakıyor; keza bende öyle o bulunduğum ortama girdiğinde hissedebiliyorum. Bu durumun ikiz alevle bir ilgisi var mıdır? Şu an da herhangi bir ilişkimiz bulunmuyor seven taraf benim. Onun ise ikiz alevim olduğunu içten içe hissediyorum.

    Beğen

   2. Evet bu aranızda telapatik iletişim ve manyetik çekim olduğu manasina gelir ama tek başına bir ikizalevlik göstergesi değildir

    Beğen

   3. Tabii ki. Yazılarınızın çoğunu okudum, belirtilerin neredeyse hepsi bizimle uyuşuyor. Birde onu gördüğüm ilk gün kuvvetli bir çekim hissetmiştim ve o gün aynı sınav sınıfına düşmüşüz. Önüme gelen listede, onu daha hiç tanımıyorken, adını doğru hissetmiştim.

    Beğen

 2. Merhabalar bende ikiz alev olduğumu öğrendim. Ama ikiz alevimle karşılaşmadık. Sadece rüyalarımda görüyorum ve enerji akışımızı hissediyorum. Bunu oda hissediyormudur? Onun uyanışa geçtiğini anlayabilirmiyim?

  Beğen

  1. Harika bir soru teşekkür ederim. Onun da sizin farkınızda olduğunu düşünebilirsiniz. Maskülen enerjide 3d de geç uyanışa geçse de 5d de sizden önce uyanmış olur. Rüyaları görmenizin sebebi de bu

   Beğen

   1. Rica ederim.Feminen ve maskülen enerjiler için youtobede taş dizimi videonuzu sabırsızlıkla bekliyorum😊

    Beğen

   2. Son olarak bir sorum daha olcaktı. Ben şifalanma çalışmaları yapıyorum. Ruhum baya iyileşti. Bu şifalanma çalışmalarımın ikiz alevimin yükselmesinde etkisi olurmu ?

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s