ENERJİ Protokolümüz

Merhaba Sevgili ikizalevler;

Bizim GOODSOUL için hazırladığımız enerji protokollerimiz var bunlar ingilizce olarak sitede yayınlanıyor. Bakmak isteyenler için linkini hemen paylaşayım…

Energy Exchange Protocol

Türkçesini de sizler için yayınlıyorum.

BİZİM Enerji alanlarımızı nasıl koruduğumuza dair aşağıda bazı örnekler var…siz de bunları denemek isteyebilirsiniz.

1- Auratik alanımıza ve konakladığımız veya çalıştığımız yere günlük ve sürekli temizlik uygularız.

2- Bilinmeyen kaynaklardan e-posta almıyoruz veya güvenilir olmayan kanallardan youtube videoları izlemiyoruz çünkü onlardan bir implant alabiliriz.

3- Bir kanal herhangi bir koruma olmaksızın herkese açıksa, o kanalı veya sosyal medyayı kullanmayız.

4- Aynı anda birçok insan bağlıysa konferanslara katılmayız, çünkü bunu dinleyenlerden psişik bir saldırı alabilirsiniz.

5- Çalışma alanımıza tanımadığımız misafirleri, temizlikçi kadınları ve teslimatçı kabul etmiyoruz. O alanı Enerjimiz kadar tamamen saf tutuyoruz.

6- Müşterileriyle etkileşime girerken bu protokolleri uygulamayan, bir şifacıyı takip eden insanları kabul etmiyoruz. Bu protokollerin öğretim elemanı tarafından üyelere uygulanmadığı bir kursa katıldığınız takdirde bize de bildirin.

7- Şifa seanslarımızda dış varlıkları kullanmıyoruz, sadece bedenlerimizi farklı boyutlarda kullanıyoruz ve bilinmeyen kaynaklarla iletişim içerisinde olan varlıkları, implantları ve diğer enerji alış verişi olan müşterileri kabul etmiyoruz. Auratik alanınızda yaşayan iyileştirici varlıklarınız varsa, bize bildirin.

8- Saf olmayan ve insanlık üzerinde olumsuz etkisi olan domainlere ait müşterileri kabul etmiyoruz.

9- Başlamadan önce yukarıdaki öğeler için otomatik bir tarama alırsınız ve auratik alanınızın netliği konusunda endişeleriniz varsa lütfen bize bildirin.

 

SEVGİLERİMİZLE