Eski İlişkilerden Arınma

İkiz alev yolculuğunun. en önemli kısımlarından biri “core energy” dediğimiz özden gelen ilk formunuzu aktive etmektir. Bu enerji dalgasına ulaştığınızda ancak ikiz alevinizi kendinize çekebilirsiniz.

Bunu göç öden hayvanların manyetik çekimi yada sürü halinde gezen hayvanların iletişimi yada uçarken algoritmik hareketler yapan kuş sürülerinin dağılımına benzetebilirsiniz.

Bu kor enerjinin aktive olabilmesi için bir arınma sürecinden geçirilirsiniz. Bu yüzden zorlu bir süreç ikiz alev süreci ve herkes bu süreci tamamlayamıyor. Yüzüp yüzüp kuyruğuna geldim bir türlü ikiz alevime kavuşamıyorum diyorsanız sizin için yapabileceğimiz bir şey var.

Eski ilişkilerinizin tümünü bırakmanız bir tarafa süreç içerisinde genelde bir toksik kişilik sizin enerji alanınızı dağıtır ve orada sizin enerjinizi taklit ederek sizi kendine bağımlı kılabilir. Bunu narsist birine çekilmek diye düşünenler var fakat bu o kadar da masum olmayabilir.

Bu kadın veya erkek sizin enerji alanınızda olduğu sürece ikiz alevinize yaklaşamazsınız ve o da bunu hissettiği sürece size yakınlaşamaz. Dolayısıyla birleşme gelmez. Yapabileceğimiz bir şey var.

Enerji temizliği ve bağ koparma içeren dizim tekniği ile size yardımcı olabiliriz. Tek bir dizimle bu kişiyi enerji alanınızdan temizleyebilir ve ikizinizi sizi olduğunuz gerçek halinizle hissetmesini sağlayabiliriz.

Hemen bir not da düşelim, genelde karşı cinsten ve cinsellik de yaşadığınız biri oluyor bu toksik karakter. Kim olduğunu çıkarabildiyseniz dizim kayıt formunu doldurarak başvurabilirsiniz. Bu kişiyi de denklemden çıkarttıktan sonra daha kolay çözülür bir hale geleceğini umuyoruz.

 

11 Yorum

 1. Çok teşekkür ederiz 💗 peki enerji alanımızda olan toksit kişilik geçmiş yaşamlar dan biri olabilir mi? Böyle birini buldum ve o kişiyi affettiğin hissettim..

  Beğen

   1. Evet hem karmik ikizimle hem de gerçek ikizimle karşılaştım. Ama bulduğum toksit enerji iki yaşam öncesine aitti bu durum ikizalev sürecimi etkiler mi?

    Beğen

 2. Teşekkür ederim bu süreçte olduğumu hissetmiştim geçmiş yaşamları temizleyerek ve ikiz bağlantısı hissederek 🤗

  Beğen

   1. Bu soruya bir kere meditasyon esnasında cevap vermiştim ikizimle beraber öleceğimi ve son kez bu dünyada olduğumu..

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s