İkizalevler ve Sağduyu

GOODSOUL

brown-leaves-2302503Bu yazıyı okumadan eğer okumadıysanız aşağıdaki linke tıklayarak yüksek benlik ve ikizalevler yazısını okuyabilirsiniz.

https://ikizalev.blog/2020/01/19/yuksek-benlik-ve-ikizalevler/

İkizalevlerin aynı yüksek benliğe, bizim yüksek benlikten anladığımız anlamı ile, sahip olması muammalı bir konu olsa da, aynı sağ duyuya sahip oldukları kesindir.

İkizalevinizde kurduğunuz o eşsiz bağda, sanki bir olma halini deneyimlerken bir taraftan da aynı sağ duyuya sahip olmak, etrafınızı aynı şekilde tahlil etmek ve toplum ihtiyaçlarını veya diğer insanların ihtiyaçlarını karşılama yolunda benzer bir tavır almak, sizi de kendi yüksek benliğinize yakınlaştıracaktır.

İkizalevlerde biri soul twin diğeri matrix twin olarak iki ayrı ucu temsil eden bir yapı olsa da, birleşme aşamasında bu yapının birbirinin içine geçerek entegre olduğunu, soul twinin göstermediği 3D özelliklerini ikizalevi üzerinden ve Matrix twinin de göstermediği ulvi güçlerini gene ikizalevi üzerinden deneyimlediğine şahit oldum.

Bu durumda bu entegre yapıda, hiçbir açık kalmayacak şekilde muazzam bir maskülen ve feminen denge varken aynı zamanda muazzam bir dünyevi ve ruhani denge…

View original post 51 kelime daha

%d blogcu bunu beğendi: