İkizalevlik İçsel bir süreçtir

İkizalevlik dışsal olduğu kadar içsel bir süreçtir. Bu içsel süreçte doğru olan bakış açıları nelerdir bunları aktarmaya çalışacağım.

İkizim benimle konuşmuyor, beni aldatıyor, kavuşmamız imkansız gibi ikizinizi ve süreci suçlamaya yönelik yaklaşımlar işe yaramayacak tam tersine sürecinizi daha da uzatacaktır. İçinize bakmak yerine sürekli ikizinize bakıyor, onu takip ediyor ve kız arkadaşlarını kendiniz ile kıyaslıyorsanız kavuşmak için bol bol zamanınız var demektir.

İkizalevinizde gördüğünüz negatif özellikleri kabul etmiyor ve onun değişmesini bekliyorsanız bu durumda daha da zor bir süreç sizi bekliyor. İtmeli çekmeli ve koşmalı kovalamalı bir ilişki modeline hoşgeldiniz. Halbuki ona bakmak yerine içinize dönüp “benim neyi değiştirmem gerekir” diye sorduğunuda bütün kapılar size açılacaktır.

Yıllardır ikiz alev süreci içinde olduğunu söyleyen ve çok çalıştığını iddia eden kişiler var. Bu kişiler genelde bir spritüel çalışmadan diğerine koşturan, günde onlarca meditasyon yaparak hırsla ikizalevlerine kavuşabileceklerini düşünen kişiler. Bunlar için tek bir sözüm olacak “içinize bakın”. Çünkü içinize bakmak meditasyon yaparak olmaz. Gerçekten bir dost edasıyla içinize bakın ve gördüğünüz şeyden memnun musunuz, yoksa değiştirip geliştirmeniz gereken şeyler var mı bunu irdeleyin.

Bunu nereden anlarım diyorsanız hayatınıza bakın, cinsel problemleriniz varsa, ilişkileriniz zorla yürüyorsa, kıskançlık diz boyu ise, gün içinde akışta olamıyor ve evlenle uyumsuz bir yaşam sürüyorsanız, hiç bir şey kolay gitmiyorsa, istediğiniz kadar meditasyon yapın ve spritüel çalışmalara katılın işe yaramayacaktır çünkü konunun ÖZünü bir yerde kaçırmışsınız demektir.

Karmanız varsa ve bitmediyse bu durumda ikizinizle kavuşmanız mümkün olmayacaktır. Tüm bunları dikkate alarak süreç içinizde sadece “KENDİNİZİ GELİŞTİREREK” ve bununla ilgili hiçbir ekstra beklenti içine girmediğinizde ikizaleviniz de size doğru çekilecektir.

Kendinizde yapmanız gereken o kadar çok ince ayar var ki, bunları en doğru ve düzgün frekansa getirmeden İkizalev ruh bağının meyvelerini toplamak mümkün olmayacak, içerisinde debelendiğiniz ve debelendikçe de dibe doğru çekildiğiniz bir süreç haline gelecektir ta ki kafanızı kaldırıp o eşsiz güneşi görene kadar.

O DA SİZSİNİZ

 

Reklam

One thought on “İkizalevlik İçsel bir süreçtir”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: