EVDEYİZ

Az da olda zorlandığımız şu günlerde GOODSOUL hep yanınızda. İçimize dönüp belki de en büyük korkularımızla yüzleştiğimiz bu zamanda, dünya çapından bir değişim ve dönüşüm yaşıyoruz. Siz de bu zamanı içinize dönerek ve kendinizi yeniden keşfederek geçirmek isterseniz Aylık üyelik paketimizin sınırsız avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Korkularınızla başa çıkmakta zorlanıyorsanız size özel meditasyonlarımız gün içerisinde sakin kalmak için ideal. Hadi biraz daha derin bakalım ve gerçek evimizde olalım.

Sevgilerimle

Burcu

Reklam

“EVDEYİZ” için 4 yorum

 1. Burcu hanım sevgiler 🤗🌷
  Konuyla alakasız bir soru sormak istiyorum:
  Ben eskiden her türlü gıdayı severek tüketirdim. Fakat ikizalev sürecim ile beraber hayvansal ürünler bana ağır gelmeye başladı. Sanki zihnime ve vücuduma ağırlık veriyor. Ağır gıdaları da tüketemiyorum. Çok fazla yağlı, fazla sıcak yemekler vs. En çok ferahlatan gıdalar taze yeşillikler limon su vs oldu. Bunlar frekans yükselişi ile mi ilgili, birleşme ile bir ilişkisi var mı acaba?
  İkinci sorum: Metabolizmam hızlandı, normal kilomun altına düştüm. Eskiden kilomun fazlalığından şikayet ederdim. Şimdi kaslarım erimiş durumda, kilo almaya çalışıyorum ama yeterli oranda alamıyorum. Bunun süreç ile bir alakası var mıdır?

  Sevgiler 🤗🌷

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: