İkizalev olmanın gerçek anlamı

Bildiğiniz üzere herkes ikiz alev olarak doğmaz. Bu dünyaya gelişin derin bir anlamı elbetteki herkes ve her şey için vardır. Önemli olan sizinkini bulabilmenizdir.

Doğuştan getirdiğimiz birtakım özelliklerle bu hayatta ilerler ve o ışığı yayarız, o renk parlar ve insanlığa hizmet ederiz.

İkiz alev olmak demek arınmak demektir. Çocukluktan başlayan bu süreçte kendini rafine etmek demektir. Saflaşmak demektir ve insan olmanın o en saf ve en derin halini ve işlenmişliğini içinde barındırmak demektir. Bu açıdan bakmak ve herkes için iyi olanı gerçekleştirmek demektir.

İkiz aleviniz ile hem doğduğunuzda tanıştınız hem de şimdi tekrar bu yaşamda bir kavuşma yaşayacaksınız. Burası aşikar. Buradan gelen bir hizmet ve sağ duyu ile nasıl hareket etmeniz gerektiğine siz ve kaderiniz karar verecek.

Elbette ki kader faktörü her şey için geçerli… önemli olan elinizden gelenin en iyisini yapmak, bunu yaparken kendi çıkarlarınıza odaklı değil de karşı tarafı da düşünerek hareket etmek esastır. Bir şeye arzulayarak kavuşmak ne kadar zorsa, ikiz alevinize de bu şekilde kavuşmak yokuşu tekerlekli iskemle ile çıkmaya benzer.

Arzulamak yerine onu bir üst seviyeye taşıyarak, onun yanında olarak ve koşulsuz sevginizi empoze etmeden en doğal hali ile sunmanız esastır. Zaten doğal olarak ikiz alevler tanıştıktan sonra kavuşma başlamışken, bunu yaptığınız veya planladığınız  her türlü eylemle bozmak esas değildir.

Buna karşınızdakini zorlamak veya bu sitedeki materyalleri arzunuzu tatmin etmek için kullanmak da dahildir. Esas olan birlik ve bütünlüktür. Buna doğru gidebilmektir. Niyet burada çok önemlidir. Bu niyeti işlerken birçok hata yapabilirsiniz, bunları düzeltmek de şu an sizin elinizde.

Bu solo geçen dönemi çok çok iyi değerlendirmek, sadece karmik dersler üzerinde çalışmak ve beklentiye girmeden ilerlemek esastır.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: