TOHUMA ULAŞMAK

Konferanslarımızda sıkça bahsetsek de, bununla ilgili pek de çok yazı yazmadığımı farkettim. 466 makalenin içerisinde bu da olsun diyerekten bugün size evden ulaşıyorum.

Tohuma ulaşmak “Reaching the seed” terimi, farklı kültür ve inanışlara göre öze ulaşmak, tanrıya ulaşmak, birlik bilincine ulaşmak diye de adlandırılabilir. Burada tohum denmesinin sebebi ikiz alev olmaya has bir kavramdır. Kendinizin ilk haline ulaşacak kadar yükseldiğinizi düşünün…işte tohuma ulaşmak ikiz alev özünüze ve tabiki ikiz alevinizle tam ve aynı dercede bir olan yüksek bilinç seviyesindeki ruhunuza, ulaşmanız anlamını taşır.

Tohuma ulaşan ikiz alevler tanrı ile bir olan özelliklerini aktive etmiş olurlar. Bunlar yeni uğraşlar, yeni ifade yolları, yeni kazanç ve bolluklar, beden değişiklikleri, yani bir var oluş şekli ve güç getirebilir. Tohuma ulaşmamış ikizlerde birleşme olmaz, en az bir tarafın tohuma ulaşmış olması gerekir. Tohuma ulaşan taraf diğeri ile yüksek boyutta birleşme yaşar ve artık ayrı hissetmez. Zaten bu süreçte olan birçok ikiz alev de var aranızda.

Tohuma ulaştığınızı nasıl anlarsınız, bu çok kişisel bir soru, herkes farklı bir deneyim yaşayabilir ama genel olarak ulaşanların anlattıklarına göre, ulu mimarın eşsiz yaratımının kodlarına ulaşmanın verdiği haz, herkesle ve her şeyle bir olmanın verdiği derin birlik bilinci, başkalarına karşı duyduğunuz koşulsuz ve kuralsız sevgi olabilir. Genelde tabir edilirken “herkes ikiz aleviniz olduğunda” diye de açıklamak mümkündür.

Tohuma ulaşmanın aşamalarını konferanslarımda uzunca anlatıyorum ama kısaca size tavsiye vermem gerekirse, bu dönemde karşınızdaki kişiye değil de kendinize odaklanmanızdır. Kendi kişisel problemlerinizi çözmeniz, borçlarınız varsa ödemeniz, bitirilmesi gereken ilişkiler varsa bunları çok da uzatmadan bitirmeniz esastır. Uzun zamandır ertelediğiniz işler varsa bunları tamamlayın. Kendi karanlık veya gölge tarafınıza yoğunlaşmanız, enerjinizi yüksek tutmanız da size bu süreçte yardımcı olacak unsurlardandır. Çok yüksek enerjide olduğunu düşünen kişiler genelde çok derin gölge tarafları olanlardır.

Tohuma ulaşmak o kadar da kolay değil, emek, uğraş ve zahmet gerektiren bir döngüdür bu. Dünyevi karmadan da arınmaktır aynı zamanda.

Hepinize bol başarı diliyorum

Sevgilerimizle

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s