Akışta Olmanın Önemi

Akışta olmak heralde yükseliş sürecinin en önemli öğesi. Çünkü akışta olmadığımızda, yani geçmişte ve gelecekte takılı kaldığımızda, başımıza neler geldiğini hepimiz biliyoruz.

Sanırım bu aralar akışta olmak için extra bir çaba harcıyoruz yada evrensel enerjiler bizi buna doğru teşvik ediyor diyelim. Tüm bunlara bakıldığında demek ki insanlık adına önemli bir tamamlanma sürecindeyiz.

Akışta olmak demek, aklınıza gelen her şeyi yapmak demek değildir, yada iç sezgilerinizi dinlemeden fevri davranmak değildir. Akışta olmak demek hayatın size attığı topları karşılama sanatıdır. O toplara vurabiliyor musunuz? Onları herkesin fayda görebileceği bir yere doğru gönderebiliyor musunuz? Sonradan dönüp baktığınızda yaptığınız eylemle ilgili hisleriniz nasıl? Bunlar hep akışta olmakla ilişkilidir.

Akışta olabilmenin bir diğer unsuru da tam teslimiyettir. Her şey bana hizmet ediyor, veya her şey benim hayrıma işliyor gibi pozitif bir yaklaşım ile tam teslimiyet sürecinizi zenginleştirebilirsiniz. Gerçekten de hayatınıza dönüp baktığınızda bir şekilde olan olayların sizi daha yüksek bir noktaya taşıdığını görebilirsiniz.

Akışta olamayanlara tavsiyem, kontrolü bırakmalarıdır. Kontrolcü olmak hayatın size sunacağı fırsatları sadece sizin istek ve arzularınız ve hayal gücünüzle sınırlamanıza neden olur. Belki de tanrının sizin için daha farklı bir planı var. Sürprizlere bayılır mısınız? O zaman bunu da çok seveceksiniz.

 

 

 

 

 

Reklam

One thought on “Akışta Olmanın Önemi”

  1. Selam öncelikle sağlıklı huzurlu günler dilerim. Benim kendim hakkımda bir kaç yaşadığım olay hakkında bilgi almak istiyorum. Anlatıma geçeyim,
    Kalbimin ağrıdığı kötü hissettiğim zaman istemsizce uykuya dalıyorum bu olayı 2 kez yaşadım olayı yaşadıktan hemen sonra not alıyordum unutmamak için şöyle; uykuya daldığımda siyah veya beyaz bir ortam ağlama sesleri filan duyuyordum araf demek ne kadar doğru olabilir ama derler ya araftaydım sanki aynen öyleydi sonra geleceğimde hayatımda yaşayacağım bir kaç olumlu güzel şeyler görüyorum bunu sevdiğim birlikte olduğumuz ikizalevim veyahut ruh eşim dediğim kişiyle ilgili olumlu güzel bir olay bunu gördükten sonra uyanıyorum ama ilk 5 10 dakika elim ayağım tutmuyor bile uyuşuk ve çok terli oluyorum ve mutlu oluyorum o kalbimdeki ağrı gidiyor ve aynı şekilde aynı şeyleri gördüğüm olayı tekrar yaşadım toplamda 2 kez yaşadım ve aynı şekilde kötü uykuya dalıp mutlu iyi uyanıyorum sanki bana sinyal verirlermişcesine gibi.
    Okuduğunuz için teşekkür ederim, geri dönerseniz çok memnun olurum. İyi günler

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: